reklama

Mogę pomóc

Grupa ta składa się z osób a mianowicie z kobiet,które starają się pogodzić pracę lub jej br

1. agapa

agapa Moderator

Mamy, które chciałyby dorobić sobie siedząc w domu zapraszam. Sama mam 3 dzieci i jestem bezrobotna. Kilka dni temu podjęłam pracę. I początek jest niezły. wszystkich zainteresowanych proszę o kontakt. Chętnie pomogę:)

2. agnes08

agnes08 Zaciekawiona BB

dzień dobry :) Założyłam tą grupę by podyskutować.Mi niestety jest ciężko znaleść pracę.Co prawda nie mam dzieci,ale bardzo bym chciała mieć jak i Mąż ;) Na czym polega ta praca w domu??? Jak mogę wiedzieć :) Pozdrawiam.

3. reklama
  4. Framama

Framama A teraz SERCA mam dwa!

agapa ja też chętnie się dowiem na czym polega to dorobienie :) pozdrawiam

5. agapa

agapa Moderator

Witaj agnes08.
    Ta praca polega na tym że zamawiasz produkty dla siebie lub innych osób i marża jest dla ciebie, a dodatkowo zbierasz pkt które potem upoważniają cię do rabatu. Wystarczy że kupujesz dobre jakościowo produkty dla siebie i rodziny i już zarabiasz. Jak chcesz wiedzieć więcej to pytaj, a odpowiem na każde pytanie i wszystko ci dokładnie wytłumaczę. Te produkty to perfumy, make up i środki czystości. Perfumy są odpowiednikami markowych ale za dużo niższą cenę i dlatego dużo osób je kupuje. Polecam.

6. evelik5

evelik5 Fanka BB :)

Witaj agapa! Chciałaby się dowiedzieć na czym polega ta praca jeśli możesz napisać coś na jej temat. Mam 3 miesięcznego synka i chciałaby sobie troszkę dorobić i być w domu z małym.Z góry dziękuję:) Pozdrawiam

7. Karolina-bg

Karolina-bg Gość

Witam ja tez szukam pracyw domu ale jakoś narazie trafiam na naciągaczy>

Poleć forum