reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Moim najukochańszym aniołkom, maleństwu i narzeczonemu adamowi...

reklama
Strasznie Ci współczuje ale musisz być silna dla maleństwa które nosisz pod sercem! Narzeczony i Aniołek są teraz razem i będą dodawać Ci siły!
Światełka dla Nich
[*]
[*]
 
Współczuję:(..mój mąż przeżył ciężki wypadek samochodowy, gdy byłam w 5 miesciu ciąży...bądz silna dla swojego, przeprazsam waszego aniołka [*]
 
Trzymaj sie kochana !!!Tak bardzo rozumiem Twoj bol...znam go az za dobrze...
tylko, ze ja stracilam moja najkochansza mame, ktora byla moim najwiekszym oparciem...
To tak bardzo boli... ale musimy zyc dalej...dla naszych dzieci...
 
reklama
Kochana trzymaj się. !

Jakaś pewna część Twojego Adama zawsze będzie obok. Twój dzidziuch!

On będzie czuwał nad Wami.

Przykro mi.... Ale chyba ważne,że napisałaś to tutaj, bo czułaś się bardzo źle i chciałaś się z kimś podzielić tym co czujesz i przezyłaś.

Bądz dzielna.

Wierze w Ciebie. Dasz rade!!!!!!!!!
 
Do góry