reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Moim najukochańszym aniołkom, maleństwu i narzeczonemu adamowi...

Teraz już zawsze namacalny kawałek Twego ukochanego będzie przy Tobie.
Ile razy na niego spojrzysz dostrzeżesz podobieństwo i Jego samego......w nowym człowieku.
Ludzka pamięć jest największym hołdem dla zmarłych...
 
reklama
090331_swiatelko.jpgWyrazy współczucia
[*]
 
bardzo mi przykro.. czytałam ten post już wcześniej ale jakoś nie miałam odwagi nic napisać... trzymaj się i bądź dzielna dla Maluszka, chyba wszyscy na forum są z Tobą, z Wami!
 
Szczeże współczuję...... Myślę że jesteś silną kobietą, że sobie poradzisz, tym bardziej teraz, jak wiesz że masz dla kogo żyć, zobaczysz, jakie dostrzerzesz w Maleństwu podobieństwa do Twojego Adama..... To będzie piękne.... Oni czuwają nad Wami i będą zawsze czuwać, są razem, tam gdzieś daleko, ale w Waszych sercach zarazem bardzo blisko. Ciężko mi wyobrazić sobie utratę bliskiej osoby, jedynie rozumiem utratę Maleństwa, moje odeszło w 7tc, teraz czuwa nad siostrzyczką......
[*] [*] Dla Twoich Aniołków i dla mojego [*]
 
reklama
Do góry