reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mój aniołek nie żyje..czy któraś z was przechodziła przez to???

KalaKRK masz troche burdel w suwaczkach 11.02.11r na Niepokoje w ciazy masz 38tc potem 18.03.11r Mamy z Bradford tylko innego koloru suwaczek dalej 38 tc natomiast w Bakteriie streptococcus agalactiac z 27.12.2009 r masz suwaczek gdzie termin juz minol z opisem Adrianek i zdjecie chlopca w kapturku taki jakby mial juz 6 miesiecy a ty go przeciez urodzilas 03.01.10 r o 5.05 o co chodzi dziewczyno z ty wszystkim

Nie dziwie sie ze dziewczyny maja podejzenia
 
reklama
ja sobie tłumaczę, że moją córcię wziął sobie dziadek do nieba (mój tata), żeby miał chociaż cząstkę rodziny ze sobą. Wiem, że to głupie, ale dzięki takiemu myśleniu wiem, że jest jej tam dobrze, że ma opiekę, że nie jest sama
 
strata dziecka to cos ...strasznego?Ból ktory chyba nigdy nie minie:(i ta pustka nie do opisania!!!i ciagle jedno pytanie...jakby bylo gdybys tu byl synku:(WSPOLCZUJE KAZDEJ MATCE!!!
 
Do góry