reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mój dom, moje mieszkanie

deska wolnoopadająca o matko cóz to takiego. my też będziemy robić remont taki bardzoej estetyczny ale mnie to przeraża to pakowanie sprzątanie układanie no i wybieranie kolorów zawsze się spinam na początku.
 
reklama
Kasiad no to czekamy na efekty.
Nas tez czeka remont,a włąściwie wykończenie łazienki,bo wiele u nas brakuje.ale czekamy na cieplejsze dni i zbieramy kasiorkę.
 
Kasiu, to sporo wydatkow przed WAmi, ale to co juz kupiliscie brzmi ciekawie. Mysle, ze efekt koncowy bedzie rewelacyjny - pamietam jak pokazywalas ostatnio zdjecia po remoncie korytarza. Taki maz w domu to skarb.

Oliweczka
, zaslonki bardzo ladne. :)
 
I mnie czeka remont a raczej malowanie kuchni i pokoju syna.Z kuchniąnie mam problemu bo malowana jest na brzoskwiniowy kolor i chciałabym pomalować tak samo,może troszkę ciemniej.natomiast pokój syna jest niebieski,meble mają fronty niebieskie i jest tak jakoś zimno,marzy mi się taki fiolecik lub wrzosik,synowi też się podoba,tylko niewiem czy ten kolor będzie pasował do tych niebieskich mebli?
A Wy co o tym sądzicie?
 
Oliwieczka przesliczne te zaslony.....:)
Kasiad to znowu balagan sie szykyje....uffff.... za to jaki efekt bedzie.....ale i tak nie zazdroszcze;)
Pamietam jak rodzice robili remont lazienki...tez duzo wczesniej zaczeli kupowac wszystko......tak jest o wiele latwiej......
deska wolnoopadajaca super....osobiscie nie mam a le znajoma ma i zaluje ze takiej nie kupilismy/....:)
 
Oliwieczka zaslonki zajefajne:tak:
Kasiad remontu niezazdroszcze bo sama jestem po remoncie pokoju od Chrisa jeszcze pare rzeczy musze dokupic bo wiadomo wszystkiego naraz sie nieda i ja tu ledwo oddech zlapalam a maz chce mi pokoj stolowy rozkopac:crazy: i do tego meble wywalic i w jego pomysle niema miejsca na akwarium ktore mamy rogowe :baffled:
 
Przepraszam Was, że tutaj o tym piszę , lecz potrzebuję rady . Kupiłam nową mikrofalówkę .
Chciałam zrobić w niej popkorn, lecz folia z opakowania spaliła się i jak otworzyłam wyleciał dym . Smród w całym domu, a w dodatku w mojej mikrofalówce śmierdzi spalenizną . Chciałam się zapytać , czy z tego powodu trzeba wymieniać jakieś części w mikrofalówce, czy może są jakieś domowe sposoby, aby zapach spalenizny zniknął ? Bardzo Was proszę o szybko odpowiedź ! :no:
 
Ja
Kurczę ie moge się zdecydowac na rodzaj i kolor płytek:baffled: mam łeb jak sklep od tego oglądania :sorry2::rofl2:

Mysia a Wy jakie płytki macie w kuchni?...chyba nie jestem zbyt ciekawska...interesuje mnie jeszcze twoja kuchnia:rofl2: moze dodasz jakies fotki?:blink:

W kuchni mam przepiękne płytki marokańskie. Kupiłam je w rewelacyjnej cenie w internecie w sklepie www.alekafelki.pl. W sklepie mają bardzo duży wybór płytek, także na pewno będzisz miała w czym przebierać.
 
reklama
Dobry pomysł :D nie mogę się doczekać, aż Wam opowiem jak się urządziłam, ale na odbiór mieszkania muszę jeszcze chwilę poczekać :D ale na takie mieszkanie warto czekać, duże, przestronne, 3 pokojowe, tak, żeby każdy miał kawałek własnej przestrzeni (aż dziwne, że udało mi się znaleźć coś w takiej cenie tak blisko centrum). Lokalizacja bardzo fajna, zielona, blisko jest przystanek, więc dojazd do miasta nie stanowi problemu :) ale najbardziej podoba mi się ta zielona okolica i obecność lasku. Z pewnością nie zabraknie mi miejsca do biegania i spacerów. Family House zrobili kawał dobrej roboty :)
 
Do góry