reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mój kalendarz

"Nie chwaląc się, jam to zrobił" ;)
tak sie wprawilam, ze w razie srtaty pracy (tfu, tfu!) moge produkowac na wieksza skale ;)


2luty9do.png


7lipiec2va.png


9wrzesien6oj.png
 
reklama
moi rodzice padli, ale z rodzicami marcina bedzie trudniej (dzis im damy). Tesc jest fotografem-perfekcjonista, zatem zamiast cieszyc oko caloksztaltem bedzie analizowal jakosc zdjec, stwierdzi, jak mozna je bylo "wyciagnac" itp... ;D Ja go uwielbiam, to czlowiek z wielka pasja, ale z tym kalendarzem to mam stresa. Juz wiem! Powiemy mu, ze zamowilismy kalendarz w firmie poligraficznej i dalismy im jedynie zdjecia ;D ;D ;D Niech sie na nich pastwi ;)

Mrowa, to nie ja, to komputerowy program zrobil :laugh:
 
Ja podziwiam wszystkie "Kwietniówy - kalendarzówy". Dla mnie osiągnięciem życia było nauczyć się zmniejszać zdjęcia, redukować czerwone oczy i wklejać na BB. Na nic więcej się nie porywam. Trzeba znać swoje miejsce. ::)
 
reklama
Aniaz podoba mi się ten twój kalendarz, fajne aranżacje- w gust mi trafiają, mam kuku na punkcie roślin. Chyba zlecę mojemu Marcinowi do zrobienia taki kalendarz on lubi takie zabawy ;) ;)
Aniu a gdzie drukujesz kalendarze?
 
Do góry