reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Moj kochany Kubuś- trzymajcie mocno kciuki!!!!

reklama
No i nadszedl czas kontroli, w piatek jedziemy do Łodzi zobaczyć co w serduszku słychac. Po wizycie na pewno napisze co i jak.
Trzymajcie kciuki :)
 
Asiabeti, będziemy nie tylko trzymać kciuki. Jesteśmy z Wami, zobaczysz, że wszystko będzie w porządku. Sto buziaków dla Kubusia od Krystianka :)
 
Kasiu SUPER nam sie bardzo podoba- las, łąki i normalny chodnik juz zaliczone i wozeczek zdal egzamin na 5. Kubusiowi tez sie podoba a najbardziej jak jezdzi po wertepach:) A jak u Was??
 
Asia: bombowo. lepiej nie mogliśmy trafić. tylko szlag mnie trafia, bo luidzi zazdrość zżera, a szczególnie panny u mnie na osiedlu. gadają, że mam wózek z rurek. ;D u nas też wszystko zaliczone. ja najbardziej lubię wpinać na stelaż fotelik i tak jeździć, ale Krzysiek się dziera i wpinam też gondolkę. ;D
 
reklama
Do góry