reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Moj kochany Kubuś- trzymajcie mocno kciuki!!!!

reklama
Dawno nic tu nie pisałam, odświeze wątek :)
Kubuś juz 4 miesiace po operacji i kto nie wie ze tyle przeszlo moje maleństwo to na pewno by sie nie domyślił. Kuba rozwija sie super, nie ma zadnych dolegliwości nie choruje ( odpukac :) ) a poza tym jest bardzo wesołym dzieckiem. Śmieje sie do wszystkich i zaczna gadac:) a najbardziej lubi rozmawiać z Beti (naszym pieskiem). Pod koniec sierpnia bede dzwonic do Łodzi i umawaic sie na wizyte kontrolną bo Kubuś ma jeszcze zwężoną aorte ktorą trzeba mieć pod kontrolą. Ale zbadaliśmy Kubie saturacje (wymiana gazów w organizmie) w warszawie i poprostu byłam w szoku- 100 % (najlepsza jaka moze byc) a przed operacją spadała mu do 60%. Takze po tym badaniu sie troszke uspokoiłam i czekamy teraz na kontrolne echo serca w Łodzi.
Mimo tego wszystkiego co przeszedł nie daje nam popalic, jest cudownym dzieciaczkiem :) mało płacze i dużo sie smieje. I oby tak juz pozostało :)
 
asiabeti super, naprawde bardzo się cieszę że Kubuś dzielnie przeszedł przez opercje i zdrowo rośnie a do tego grzeczny  :)
napewno wszystko będzie w porządku, musi być :)
 
BRAWO!!!!! Kubuś ;D
trzymamy kciuki, ale z tego co piszesz jak wspaniale się Kuba rozwija wnioskuję, że wszystko będzie super.
 
Asiabeti, nie mogłaś napisać lepszego posta! :) Miałam pytać jak z serduszkiem Kubusia - super, że wszystko ok i na pewno potwierdzi to kontrola.
 
asiabeti cieszę się, że z Kubusiem już dobrze tylko tak dalej :laugh: A dla Was :-* :-* :-*
 
reklama
Do góry