reklama

Mój mąż pije a jestem szczęśliwa

Rozwiązania
0
Juz samo to ze autorka napisała taki temat swiadczy o tym że jednak widzi problem i jej zdaniem tez coś jest nie tak. Skoro mąż jest dobrym ojcem itd to niech udowodni ze nie jest uzależniony i przez jakis czas sie powstrzyma albo ograniczy alkohol do np dwóch razów w tygodniu a nie codziennie

reklama
Rozwiązania
0
Akurat z piciem alkoholu nie należy odpuszczać...

Takie zachowanie na zasadzie "może przesadzam..." kojarzy mi się z taką typową sąsiadką bandziora. "Może i łobuz, ale dzień dobry zawsze powiedział, drzwi przytrzymał...".

Działaj póki nie jest za późno (o ile już nie jest).

Rozwiązania
0
Alkoholizm polega na tym, że z czasem jest coraz gorzej. Wiec twoja filozofia "niech sobie pije póki przynosi kase" jest dość naiwna.

Trisss

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
No coż. Moim zdaniem nie ma co tutaj mydlić oczu, że jest super skoro druga osoba ma problem z alkoholizmem. Może teraz jest ok, ale nie oznacza to, ze będzie dobrze potem. Alkoholizm to choroba ciała i duszy, która coraz bardziej wciąga daną osobe. Im wcześniej równiez zacznie się odwyk, tym łatwiej. Potem może być trudno. Polecam tutaj dwa rozwiązania:
rzucenie alkoholu dla męża
oraz psychoterapię par w wielu przypadkach taka psychoterapia pozwala spojrzeć na związek z boku oraz pozwala nauczyć się na nowo komunikacji.

Ostatnia edycja:

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Zbudujmy coś razem. Konkurs z Alexandrem

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/05/2019

Test

Przetestuj kołdrę obciążeniową Senso-Rex™

Zgłoszenia przyjmujemy do 26/05/2019

Konkurs

Sport&Fun. Konkurs z Alexandrem