reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mój mąż pije a jestem szczęśliwa

Juz samo to ze autorka napisała taki temat swiadczy o tym że jednak widzi problem i jej zdaniem tez coś jest nie tak. Skoro mąż jest dobrym ojcem itd to niech udowodni ze nie jest uzależniony i przez jakis czas sie powstrzyma albo ograniczy alkohol do np dwóch razów w tygodniu a nie codziennie
 
reklama
Akurat z piciem alkoholu nie należy odpuszczać...

Takie zachowanie na zasadzie "może przesadzam..." kojarzy mi się z taką typową sąsiadką bandziora. "Może i łobuz, ale dzień dobry zawsze powiedział, drzwi przytrzymał...".

Działaj póki nie jest za późno (o ile już nie jest).
 
Alkoholizm polega na tym, że z czasem jest coraz gorzej. Wiec twoja filozofia "niech sobie pije póki przynosi kase" jest dość naiwna.
 
Do góry