reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mój meżczyzna łysieje, jak mu pomóc?

mamaBartoszka

Aktywna w BB
Dołączył(a)
30 Październik 2007
Postów
85
mojemu mężczyźnie zaczynają na potęgę wypadać włosy! może to przesilenie jesienne się zaczyna, ale nigdy wcześniej tak nie było:-( staramy się zdrowo odżywiać, używamy dobrych szamponów i odżywek,a ja coraz więcej włosów znajduję na grzebieniu :szok:. znacie jakieś sztuczki, jak można wzmocnić męską czuprynkę??
 
reklama
a może łysieje po prostu, i to nie żadne przesilenie, tylko geny się odzywają? ;)
mój brat tak ma :p ale od niedawna łyka jakieś tabletki hamujące ten proces - w końcu ma dopiero 24 lata i przydadzą mu się jeszcze te włosy ;) a u nas w rodzinie ze strony taty wszyscy faceci w młodym wieku zaczynali łysieć. te tabletki to chyba inneov, tylko nie wiem, jaki rodzaj dokładnie, ale to zapytam, jak chcesz. albo w necie możesz sprawdzić :]
 
kiedys w jednym programie lekarz powiedzial,ze u mezczyzn to wina meskiego hormonu testosteronu i niestety nie wiele mozna w tej kwesti zrobic:sorry2:
 
moje zdanie jest takie, że zawsze warto próbować, najwyżej nie przyniesie to efektu :]
kilka lat temu mówili, że cellulitu nie da się pozbyć, a dziś leczy go się spokojnie różnymi metodami (szkoda, że drogimi:/)
co do mojego brata, to on łyka inneov homme - dla mężczyzn. na razie to początek, więc za wiele nie może powiedzieć o skuteczności, ale z tego co piszą o tych tabletkach to skuteczność ma dużą. jakbym ja łysiała, to bym się każdej możliwości złapała, żeby to zatrzymać, niezależnie od tego, co jeden lekarz z drugim powiedział ;)
 
hehehe, dobrze, że to faceci, nie kobitki mają w genach łysienie:tak:
a ten Inneov, co tak zachwalasz to drogi jest? Przyznam, że nie słyszałam o tym preparacie.
 
to nie ja zachwalam, tylko mój brat :p
co do kosztów to w internetowych aptekach pomiędzy 90 a 110 złotych ceny podają, za opakowanie wystarczajace na miesiąc. także tragedii nie ma, całkiem przystępna cena.
 
nie zaprzątajcie sobie głowy łysieniem, są większe problemy :tak: Pomyśl np. o Zidanie, im bardziej łysy tym bardziej sexy. To nie koniec świata. Znam wiele kobiet, które uważają, że łyse jest piękne :-)
 
reklama
no akurat dla niektórych mężczyzn est to problem i to niemały, wystarczy popatrzeć chociażby na Majdana, który już się zaczesuje w turbanik, albo na wokaliste papa dance, który nosi treskę (teraz to już chyba przeszczep sobie zrobił). jak widać tu chodzi o pewnego rodzaju męskie ego.
dla mnie osobiście łysi faceci w ogóle nie są sexi :p
a skoro istnieją środki, które mogą łysieniu zapobiec, to czemu z nich nie korzystać?

kobiety też wydają setki zł na preparaty przeciwzmarszczkowe, a przecież ich faceci też mówią zapewne "kocham Cię ze zmarszczkami".
w drugą stronę to działa identycznie.
 
Do góry