reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mój meżczyzna łysieje, jak mu pomóc?

reklama
Dobrym zabiegiem na łysienie jest rolowanie skóry wałeczkiem z mikroigiełkami (0,2mm) Mns Roller. Zabieg wykonywany za pomocą rolki z igiełkami daje efekty zbliżone do zabiegu mezoterapii. W ten sposób można dostarczyć substancje odżywiające włosy (dekspantenol, minoksydyl, oligoelementy, krzemionka organiczna, witaminy lub leki przeciwzapalne, niezbedne do przemian komorkowych), które spowodują że nastąpi regeneracja struktury włosa.
Efekty są widoczne po około 2 miesiącach.
 
jak najbardziej polecam tabletki z witaminami, w aptece możesz zapytać o takowe na wypadanie włosów - na pewno farmaceuta poleci Ci odpowiednie. Systematycznie zażywane tabletki z witaminami dają efekty, o czym przekonał się mój tatuś nawet, też miał okres w którym zaczęły mu włosy wypadać, nie mógł się z tym pogodzić, więc wydedukowałyśmy powyższe rozwiązanie z mamą, i muszę przyznać że przyniosło pożądane efekty.
 
Hej,
Niestety, łysienie mężczyzn jest częstym zjawiskiem. Można podawać witaminy i tp. ale na dłuższą metę nie pomoże to tak bardzo.

Możesz iść z mężem do specjalitycznej kliniki, zajmującej się takimi sprawami. Oni pomogą wam fachowo.
Odradzam przy tym chodzenie do dermatologów, gdyż ich wiedza najcześciej ogranicza się do podawania witamin i stosowania drogich odżywek, które nic nie dają.
Wejdz sobie na hairlab.pl i poczytaj o dostępnych metodach.
pzdr
 
Ale łysinka jest seksy :)
hehe no wiadomo, tylko czasem się zdarza, że facet ma z tego powodu wielkiego doła, a to już nie jest takie wesołe :/ Swoją drogą to problem jest dość częsty. Czasem mam wrażenie, że to choroba cywilizacyjna ;) Moim zdaniem najlepsze będą dobrze dobrane tabletki, które działają od wewnątrz. Pamiętam, że mój brat leczył się Follixin-em i efekty miał bardzo dobre, więc może się okazać, że będzie skuteczny i w innych przypadkach.
 
Słyszałam o tym środku o nazwie Follixin... on jest w USA popularny ? No ciekawa jestem, a już zwłaszcza, że mój małż ostatnio coś narzekał na te swoje zakola i gniazdko, hehe dla mnie i tak wygląda słodko :p
 
Słyszałam o tym środku o nazwie Follixin... on jest w USA popularny ? No ciekawa jestem, a już zwłaszcza, że mój małż ostatnio coś narzekał na te swoje zakola i gniazdko, hehe dla mnie i tak wygląda słodko :p

Heh ja nie dawno trafiłam na artykuł o Follixin-e prawdę powiedziawszy, nigdy nie dowierzałam "super hiper środkom" których jest mnóstwo ale po zapoznaniu się ze stronka tego środka dochodzę do wniosku, że bardzo sensowny jest, hihihi i już wiem co mój tato dostanie w najbliższe święta:p
 
hehe, mój tatuś łysieje i też ostatnio wspominał, że chciałby powalczyć troszkę z tym tematem, więc pewnie mu polecę, a powiedzcie mi (jeśli wiecie) jak to jest z efektami ubocznymi są czy nie ? No i co mówią na temat Follixin-u lekarze ?
 
reklama
Bardzo łatwo ocenić, czy łysienie to przejściowe kłopoty (wtedy warto, żeby mąż zrobił badania krwi i udał się do endokrynologa) czy też dziedzictwo genów - przypatrz się mężczyznom z jego rodziny, zdjęciom dziadków. Jeśli przerzedzone fryzury i niezamierzone tonsurki są częste w rodzinie, prawdopodobieństwo, że mąż odziedziczył też skłonność do łysienia jest bardzo duże. Tabletki pomogą tylko na czas kuracji, problem po jakimś czasie wróci. Ostatecznym - ale w sumie skutecznym - wyjściem jest przeszczep włosów, coraz więcej przerażonych łysieniem panów stosuje taki zabieg. W Warszawie wykonuje go m.in. dr Piotr Osuch, jak głoszą słuchy, już paru celebrytów ratowało u niego powiększające się czoło :)
 
Do góry