reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mój meżczyzna łysieje, jak mu pomóc?

Moja chłopina probowała juz wszystkiego od lekarzy poprzez jakieś drogie reklamowane mazidła i nic cudu nie zdziałało chyba jedyna rada to się pogodzić.
 
reklama
Mój małżonek pochodzi właśnie z takiej rodzinki, w której wszyscy łysieli w tempie ekspresowym, lecz wyleczył się tym Follixin-em, o którym wcześniej dziewuszki pisały. Wszystko można zrobić, tylko trzeba rozsądnie podchodzić do problemu. Oprócz tego uskuteczniał multum babcinych sposobów na wypadanie włosów :]
 
hmmm, chciałabym zasugerować mojemu mężowi, żeby też zaczął brać ten specyfik, ale nie wiem jak to zrobić delikatnie. stracił już sporo włosów, jego ojciec jest zupełnie łysy, a ja chciałabym, żeby mój mężczyzna miał swoje dłuższe włosy jak najdłużej ;(
 
reklama
to prawda z genami nie wygrasz jak ma byc to bedzie :-) sam cos o tym wiem bo jestem mezczyzna.
Dziewczyny powiem wam ze sam stosuje rozne produkty od szamponow po stare "sprawdzone metody" i albo nie dzialaja albo tez zadzialaja ale za jakiiiis czas :)
Jezeli komus nie pasuje zgolenie w takim przypadku glowy na lyso tak jak wlasnie jest w moim przypadku to proponuje włókna do zagęszczania Mirage -stosuje je na mój placek na głowie i efekt jest rewelacyjny i natychmiastowy. Jak ktos bedzie zainteresowny to podaje linka do dystrybutora luciano.com.pl

Pozdrawiam was serdecznie i goraco :)
 
Do góry