reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mój meżczyzna łysieje, jak mu pomóc?

pocałuj go w łysinę i powiedz, że dla Ciebie to nie problem, to najbardziej mu pomoże

Coś w tym jest...Mężczyźni bardzo się przejmują wypadającymi włosami (kobiety zresztą też) i nie ma się co dziwić. Póki można, to trzeba zapobiegać utracie włosów. Mój mąż stosuje ampułki do wcierania w skórę głowy Biovax Men, ech, w sumie to ja mu je wcieram, ale czasem zapomnę, a tu ważna jest systematyczność. Widać poprawę, przynajmniej już tak nie wypadają.
.
 
reklama
pocałuj go w łysinę i powiedz, że dla Ciebie to nie problem, to najbardziej mu pomoże

Coś w tym jest...Mężczyźni bardzo się przejmują wypadającymi włosami (kobiety zresztą też) i nie ma się co dziwić. Póki można, to trzeba zapobiegać utracie włosów. Mój mąż stosuje ampułki do wcierania w skórę głowy Biovax Men, ech, w sumie to ja mu je wcieram, ale czasem zapomnę, a tu ważna jest systematyczność. Widać poprawę, przynajmniej już tak nie wypadają.
.
 
Mój od zawsze strzyże się maszynką bez nakładki, więc może nie zero, ale niewiele brakuje. Zobaczyłam temat i przypomniało mi się jak żartowałam, że muszę mu kupić suplement diety, to może kiedyś zobaczę go z dłuższymi. Marka, z której używam farby do włosów, ma też serię kosmetyków przeciwko wypadaniu włosów. Zwróciłam uwagę, bo suplementy mieli specjalne i dla kobiet i dla mężczyzn. Jeśli jesteś zainteresowana jeszcze tematem, to w necie znajdziesz bez problemu seria nazywa się Anticaduta BIOKAP i jest, jak ich wszystkie produkty oparta na naturalnych składnikach.
 
Haha ja tez sie zgadzam ze lysienie jest sexi.
Ale jesli faktycznie szukacie pomocy to jako trycholog moge pomoc. Zapraszam do mnie na priv.
 
Do góry