reklama

Mój mężczyzna ma dziwne podejście ..

Temat na forum 'Potrzebuję porady' rozpoczęty przez wiktoria12tc, 8 Wrzesień 2014.

1. wiktoria12tc

wiktoria12tc Początkująca w BB

Jestem z moim partnerem 6 miesięcy i jestem w ciąży , na początku znajomości i związku był bardzo troskliwy miły dbał o mnie obsypywał mnie różami i prezentami .
    Po 4 miesiącach wiele się zmieniło ma jakieś swoje humory często mnie olewa woli pograc na laptopie lub oglądać walki MMA .
    Gdy dowiedzieliśmy się o ciąży był szczęśliwy , potem znów mu przeszło .
    Na badaniach prenatalnych bardzo się cieszył ponieważ wtedy zobaczył pierwszy raz dziecko.
    Ale radość szybko przerodziła się w obojętność ..
    Moj chłopak ogląda się także za innymi kobietami co mnie bardzo złości ..
    Wpadam w kompleksy czy coś ze mną jest nie tak? , może za dużo od niego wymagam ??.
    Prosze pomóżcie mi , bo nie wiem co o tym wszystkim myśleć , a może on tego dziecka nie chce i żaluje bo już raz tak przeczytałam jak pisał do koleżanki :( ...

2. musli_3

musli_3 Zaangażowana w BB

Współczuję Wiktorio.. Ciężko jest mi ocenić Twoją sytuację ale jedno jest pewne - zasługujesz teraz na wsparcie i szacunek. Myślę, że szczera rozmowa i podzielenie się Twoimi spostrzeżeniami i obawami są niezbędne. W takiej sytuacji trzeba grać w otwarte karty. Mam nadzieje, że wszystko Ci się ułozy. Dużo zdrówka i spokoju

3. reklama
  4. wiktoria12tc

wiktoria12tc Początkująca w BB

Dziękuje bardzo , mam nadzieje że się ułoży nie chciała bym zostać teraz sama ponieważ dziecko może być poważnie chore .. :/

Poleć forum