reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mój mężczyzna ma dziwne podejście ..

Dołączył(a)
2 Wrzesień 2014
Postów
6
Miasto
Katowice
Jestem z moim partnerem 6 miesięcy i jestem w ciąży , na początku znajomości i związku był bardzo troskliwy miły dbał o mnie obsypywał mnie różami i prezentami .
Po 4 miesiącach wiele się zmieniło ma jakieś swoje humory często mnie olewa woli pograc na laptopie lub oglądać walki MMA .
Gdy dowiedzieliśmy się o ciąży był szczęśliwy , potem znów mu przeszło .
Na badaniach prenatalnych bardzo się cieszył ponieważ wtedy zobaczył pierwszy raz dziecko.
Ale radość szybko przerodziła się w obojętność ..
Moj chłopak ogląda się także za innymi kobietami co mnie bardzo złości ..
Wpadam w kompleksy czy coś ze mną jest nie tak? , może za dużo od niego wymagam ??.
Prosze pomóżcie mi , bo nie wiem co o tym wszystkim myśleć , a może on tego dziecka nie chce i żaluje bo już raz tak przeczytałam jak pisał do koleżanki :( ...
 
reklama
Współczuję Wiktorio.. Ciężko jest mi ocenić Twoją sytuację ale jedno jest pewne - zasługujesz teraz na wsparcie i szacunek. Myślę, że szczera rozmowa i podzielenie się Twoimi spostrzeżeniami i obawami są niezbędne. W takiej sytuacji trzeba grać w otwarte karty. Mam nadzieje, że wszystko Ci się ułozy. Dużo zdrówka i spokoju
 
Do góry