reklama

mój pierwszy.....raz

Temat na forum 'Pogaduszki' rozpoczęty przez zozanka, 13 Wrzesień 2005.

1. zozanka

zozanka Fanka BB :)

a może tak powspominamy stare dzieje i sie pochwalimy jak był ten nasz pierwszy raz....czy jak bajka? czy totalna porażka?
    Mój pierwszy raz ....miałam 18 lat i najwieksza miłość mojego zycia.....z którą miałam wziąść ślub 4 lata później :-[. Zrobilismy to w domu u mnie w pokoju a ja miałam nogę w gipsie od stóp po sama pupę haha nie wiem jak zdołalismy tego dokonać :)...ale udało się....nie było aż tak fajnie.....ale to był mój pierwszy raz z najwiekszą miłością mojego życia i to jest najważniejsze

2. Liriel

Liriel Fanka BB :)

Szczerze mówiąc dokładnej daty nie pamiętam..ale też miałam 18 lat, właściwie to 17, ale rocznikowo 18. Mój chłopak mieszkał w domku jednorodzinnym, wynajmował go razem z bratem i kilkoma znajomymi. Byliśmy pół roku ze sobą, a ja kochałam go tak bardzo, że chciałam być jego duszą i ciałem. No i pojechałam do niego na noc, rodzice myśleli, że na imprezkę, ale co tam...powiedziałam, że wrócę o jedenastej...i wróciłam...o edenastej dnia następnego ;D. No więc położyliśmy się "spać" przyst epujemy do działania i nagle słyszymy, że jakiś samochód zatrzymuje się przed domem...Byliśmy już prawie nadzy. Brat mojego chłopaka był wtedy u rodzinki i miał nie wracać na noc, ale dżwięk silnika tego samochodu był specyficzny...Mój chłopak krzyknął "To maluch mojego wuja!!!". W zyciu się tak szybko nie ubierałam...No ale okazało się, że jednak nie był to maluch wuja, więc po papierosku na uspokojenie wróciliśmy do tego, cośmy zaczęli...Z samego aktu miłosnego pamiętam tyle, że bolało, ale z "malucha wuja" śmiejemy się do dzisiaj...ówczesny chłopak jest dzisiaj moim mężem i tatusie Julki.

3. reklama
  4. Agnexx

Agnexx Gość

Też nie pamiętam daty. Wiem, że to był luty, miałam 17 lat, rocznikowo 18. Byliśmy ze sobą rok i zrobiliśmy "to" w jego pokoju. Było miło, ale nic więcej. Zaraz po tym poznałam mojego obecnego męża i znajomość się skończyła. Za to mój mąż był prawiczkiem ::)

5. OlaK

OlaK Fanka BB :)

Ja byłam już baaaardzo stara. Miałam 20 lat. Był maj i plener. Mój chłopak miał urodziny. Ale to nie był prezent.Absolutnie! To poprostu była jedyna okazja, kiedy mieliśmy dużo czasu i bez stresiku....nie bolało, ale nic specjalnego to nie było, trochę się rozczarowałam. Męża (jedyną prawdziwą wielką miłość do obłędu) poznałam dużo później.
    Jednak jakbym miała przeżyć to po raz drugi, niczego bym nie zmieniła. Tak miało być[​IMG]

6. Elżbietka

Elżbietka mother of two sons&angel

a ja pamiętam datę, 18.08, to była nasza noc poslubna. mialam 20 lat. dla ns obojga był to pierwszy raz. i bardzo sie z tego ciesze, ze wlasneinawzajem moglismy sie uczyc i nadal sie uczymy naszych ciał i tego co sprawia nam przyjemnosc :).
    tez pierwszy raz nie był jakis extra wybuchowy, przynajmniej dla mnie. na szczescie nie bolało mocno i było przyjemnie. i bardzo sie ciesze ze jestesmy z meżem jedynymi partnerami dla siebie :)

7. toja1979

toja1979 Fanka BB :)

elżbietka! no no! coś mi się wydaje, że taraz rzadko się to zdarza! gratuluję wytrwałości!

mój pierwszy raz... hm... to był zdaje się 21 stycznia 1998 roku! za pół roku miałam skończyć lat 19! więc była studniówka, byliśmy ze sobą jakieś pół roku! wyszliśmy na chwilkę do klasy (impreza była w szkole) i stało się! byliśmy cholernie nieodpowiedzialni! żadnej gumki! nic! no cóż... nie było tak jak sobie wyobrażałam... chwilka bólu a on... cóż... skończył szybciej niż zaczął! he he he! następnym razem było o niebo lepiej! ::) ::) ::) męża poznałam kilka lat później! prawiczkiem nie był! na szczęście! ;D ;D

8. OlaK

OlaK Fanka BB :)

A ja się cieszę, że nie wychodziłam za mąż, jako dziewica, bo seks z tym pierwszym mnie rozczarował. Może później i tak byśmy się rozstali, kto wie czy nie na tym tle. Potrzebowaam doświadczenia, żeby wiedzieć, że mężuś, to jest to[​IMG]

9. toja1979

toja1979 Fanka BB :)

olaK! popieram!

10. reklama
  11. jus20sto

jus20sto Matka Wariatka

hmmm....
    zastanawiałam się czy wypowiadać na ten temat
    mój pierwszy raz był w wieku 18 lat, dokładnie parę dni po 18-nastce,
    z chłopakiem z którym wtedy byłam i którego, jak mi się wydawało kocham, u niego w domu kiedy nikogo nie było, trwało to moze 3-5 minut :o :o :o
    a zaraz po tym wpadła do domu jego mama.
    na szczęście drzwi były zamknięte.
    generalnie to żałuję tego co się wtedy stało,
    teraz chciałabym cofnąć czas i pozostać dziewica dla mojego męża...

12. Kamilka_21

Kamilka_21 Fanka BB :)

no to mój pierwszy raz był super!!!!!!!!!!!!
    byłam z nim przez 3 lata, zrobiliśmy to po dwóch latach ;D Starsznie go kochałam .
    Zrobiliśmy to u jego siostry w mieszkaniu. Nie bolało ale za to się nieźle uśmiałam. Udawał Batmana ;D
    Miałam 17 latek i do tej pory jak to wspominam to mi sie cieplej na serduszku robi. Mojego narzeczonego poznałam kilka lat później.

Poleć forum