reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mój poród

Anio dziękuję za twoją opowieść. Pamiętaj że jedna cc nie oznacza automatycznie kolejnej i że twoje ciało pamięta. Te 5 cm to o 5 cm więcej na plus dla twojego kolejnego porodu. A Zosia czuła skurcze i była gotowa by się urodzić. Dałaś jej piękny start w życie :)

Jeśli chodzi o podejście personelu to powiem tylko że cierpliwość jest złotem położnictwa. To są słowa mojego lekarza dzięki któremu mam za sobą sn po cc. Niestety w wielu przypadkach na porodówce jest pośpiech i łatwo się oznajmia brak postępu porodu.

Trzymam więc kciuki za udany vbac i odczarowanie kiedyś tego porodu pięknym sn. :)

[emoji813] Lili 18.12.2016r ♡♡ Zuza 08.07.2014 ♡♡ Aru 28.09.2011 [emoji813]
 
reklama
Do góry