reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mój Syn ma 15 miesięcy i jeszcze nie siedzi. POMOCY!

Dołączył(a)
30 Listopad 2016
Postów
1
Witam,
jestem tutaj nowy więc proszę o wyrozumiałość i pomoc.
Wiem, że każde dziecko inaczej się rozwija więc do wszystkiego trzeba podchodzić z pewnym dystansem.
Niestety mój Syn ma 15 miesięcy i jeszcze nawet nie siedzi :(
Czy to normalne, bo wydaje mi się, że nie.
Niestety z Żoną nie układa mi się i niewiele mogę zrobić :(
 
reklama
Rozwiązanie
KATGA ja też mam żal do lekarzy że nie zrobiono mi USG tuż przed porodem bo wcześniejsze badanie wskazywało ze dziecko będzie duże.Córka ważyła 3900 a synek 4350 oba porody sn
reklama
Miałam to samo z moją dwójką młodszych dzieci.U córki to przeoczyłam bo jeszcze wtedy nic nie wiedziałam o wnm i asymetrii a nasz pediatra był tylko od osłuchania do szczepienia szczęście w nieszczęściu córa dostała alergii i dostaliśmy najpierw skierowanie do nonatologa która zauważyła że z dzieckiem jest coś nie tak dostaliśmy skierowanie do neurologa i dopiero zaczęliśmy rehabilitację.Córka miała już 8 mies.Z synkiem już wiedziałam co z czym i rehabilitację mieliśmy od 3 mies.

A nie jest tak że wcześniaki są od początku pod opieką neurologa?
I
Anek coś Ty wszystko prywatnie zalatwialam neurologa, okuliste. Może takie skrajne wczesniaki, albo są jakieś podstawy to od razu kierują. U nas stwierdzili, że nie ma podstaw wszystko dobrze. A mi się to nie podobało, bo miałam już starszą córkę i to że często się budził i był dzieckiem ciągle chcacym noszenia mnie nie dziwilo ale asmetria była widoczna gołym okiem, i ta broda ja już się bałam czy to nie jakaś padaczka ale na szczęście nie.
 
U nas też przyczyną napięcia i asymetrii było niedotlenienie spowodowane zaklinowaniem się dziecka w kanale.
No i czyja to wina? Ja mam straszne pretensje do szpitala, bo jestem osobom bardzo szczupla, jeszcze przed zajsciem w ciaze moja ginekolog mowila, ze mam mala macice, ogolnoe drobnej budowy jestem i moge miec problemy przy porodzie. No i mialam. Dziecko zaklinowalo sie w kanale wiec bylo za pozno na.cesarke, ja popekalam w srodku, nacinali mnie. Koszmar. No,ale z powodu drobnej budowy nie robia cesarki, a to, ze wlasciwie prawie pewne sa u takich osob problemy przy porodzie niewiele ich obchodzi, w koncu nie ich dziecko. Jak poszlam do swojej ginekolog na wizyte po porodzie to zdziwiona mowi do mnie: "to dali Pani rodzic sn?"
 
KATGA ja też mam żal do lekarzy że nie zrobiono mi USG tuż przed porodem bo wcześniejsze badanie wskazywało ze dziecko będzie duże.Córka ważyła 3900 a synek 4350 oba porody sn
 
Rozwiązanie
Witam,
jestem tutaj nowy więc proszę o wyrozumiałość i pomoc.
Wiem, że każde dziecko inaczej się rozwija więc do wszystkiego trzeba podchodzić z pewnym dystansem.
Niestety mój Syn ma 15 miesięcy i jeszcze nawet nie siedzi :(
Czy to normalne, bo wydaje mi się, że nie.
Niestety z Żoną nie układa mi się i niewiele mogę zrobić :(
Panie Łukaszu i jak synek teraz ,wiem że sporo czasu upłynęło ,ale chciałam zapytać jak dalej potoczyła się historia z rozwojem .
 
Witam,
jestem tutaj nowy więc proszę o wyrozumiałość i pomoc.
Wiem, że każde dziecko inaczej się rozwija więc do wszystkiego trzeba podchodzić z pewnym dystansem.
Niestety mój Syn ma 15 miesięcy i jeszcze nawet nie siedzi :(
Czy to normalne, bo wydaje mi się, że nie.
Niestety z Żoną nie układa mi się i niewiele mogę zrobić :(
Witam,
jestem tutaj nowy więc proszę o wyrozumiałość i pomoc.
Wiem, że każde dziecko inaczej się rozwija więc do wszystkiego trzeba podchodzić z pewnym dystansem.
Niestety mój Syn ma 15 miesięcy i jeszcze nawet nie siedzi :(
Czy to normalne, bo wydaje mi się, że nie.
Niestety z Żoną nie układa mi się i niewiele mogę zrobić :(
Witam panie Łukaszu chciałam zapytać ,mimo upływu czasu jak potoczyły się sprawy z rozwojem syna .Mam nadzieję że uda się otrzymać odpowiedź .
 
Do góry