reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mój synek nie zaśnie bez smoczka :-(

reklama
Jak ja bylam mala to w wieku 2 latek wsadzilam smoczek do szafy i zapomnialam pozniej gdzie on jest,moja mama szalu dostawala bo plakalam ze go chcem z powrotem to trwalo tydzien czasu a po tyg,juz calkiem zapomnialam o smoczku i tak odzywyczailam sie.
Mysle ze kazda ma rozne podejscia do pewnych spraw ale utrudniac nie bede swojemu dziecku -ale mimo tego lubie czytac rady,i doswiadczenia innych mamusiek obojetnie jakie one sa.
 
Musze znalesc jakos inna metode na odluczenie od smoka niechcem zeby plakala mi pare dni to takie okropne.Moze jednak znacie jakies inne?Poradzcie prosze
 
Musze znalesc jakos inna metode na odluczenie od smoka niechcem zeby plakala mi pare dni to takie okropne.Moze jednak znacie jakies inne?Poradzcie prosze

Czy bedzie plakac czy nie od nie od Ciebie zalezy. A innej metody niz samo zabranie smoczka nie widze. Nie ma polowicznego sukcesu, ze zabierasz tylko w nocy czy tylko w dzien...
 
W dzien jeszcze jakos idzie ,bo zabawic idzie predzej wiec zabawy ma ale noc jest ciezka bo niemoze spac bez tego gumowca.
 
Do góry