reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mój ukochany synek Kubuś - strasznie za nim tęsknię

No to sie dzisiaj wkurzylam;( jechaliśmy przez całe miasto po ławeczke a facet wystawił nas do wiatru- zero szacunku dla klienta...
i dalej nie mamy laweczki...;((
 
reklama
wczoraj minęły dwa miesiąca od odejścia mojego serduszka :(( tak strasznie mi źle. myślałam że może z czasem będzie trochę lepiej a mam wrażenie że jest coraz gorzej.... tak strasznie tęsknię za moim synkiem

Kubusiu tak bardzo Cię kocham... ciężko mi żyć bez Ciebie... :(
 
tak strasznie mi brakuje mojego synka :-( nie umiem sobie poradzić z tym że już nigdy Kubusia nie zobacze... ;'((

Światełko dla Ciebie mój Skarbie malutki (***) tak Cię kocham...
 
Czasem boje sie ze jak juz sie zobaczymy to Kubusia nie poznam:( zaciera mi sie twarzyczka a mam tylko zdjecie z komorki i to jeszcze profil :((
Jakie to wszystko niesprawiedliwe...
 
Dzięki dziewczyny
Mam nadzieję że masz racje Sylwetko ... tak za nim tęsknię

(***)(***)(***) dla Ciebie mój Malutki
 
Dzisiaj kolejny piękny, słoneczny dzień.... pobudzający do optymizmu a mi wcale nie jest dobrze, wręcz przeciwnie. Zamiast się cieszyć i napawać tym ciepłem to mi smutno i chce się wyć...
Powinnam teraz wyjść na spacer z wózeczkiem a w nim powinien spać mój Kubuś...ale nie ma wózeczka , nie ma Kubusia, nie ma radości , nie ma niczego poza tym strasznym bólem, smutkiem i rozdzierającą serce tęsknotą :''((( zostały mi tylko wspomnienia....

Synku tak bardzo mi Ciebie brakuje, tak bardzo.... ;'((( tak strasznie Cię kocham
(**)(**)(**)(**)(**)(**)(**)(**)(**)
 
reklama
Do góry