reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mój ukochany synek Kubuś - strasznie za nim tęsknię

W sobotę pojechaliśmy zawieść naszemu Kubusiowi świeże różyczki - takie śliczne ciemno żołte i dosypać troszkę białych kamyczków wokół skrzyneczki- dojezdzaliśmy do cmentarza a zerwała się burza i to jeszcze z gradem.Siedziałam w aucie i prosiłam Kubusia żeby zabrał deszczyk bo chcemy mu zrobić jeszcze ładniej .... i po chwili przestało padać- zawsze jak przywozimy mu świeże kwiatki to leje...:(( Jak przyszliśmy cała skrzyneczka była od tego deszczu ochlapana błotem od gliny która jest na cmentarzu:( aż mi serce ścisneło - zwłaszcza że jesteśmy co dwa dni i na prawdę dbamy o grobek. Wymyliśmy cała, dosypaliśmy kamyczki....na przeciwko Kubusia leży Marysia do której bardzo rzadko ktoś przychodzi...tak mi przykro jak patrze na jej grobek:( postanowiłam że jej skrzyneczkę też oczyszczę z błota,pomyję klosze od zniczy - gdy mój J kończył rozgrabiać kamyczki u Kubusia a ja ogarnęłam skrzyneczkę Marysi nagle nad nami zrobiło się bezchmurne niebo i piękne słoneczko- jakby dzieciaczki chciały nas wynagrodzić ... aż mi się przez chwilę cieplej na sercu zrobiło
 
reklama
Moj Malutki Skarbie miałbys dzis 3 miesiace-pewnie teraz rozrabialbys na calego jak wtedy w moim brzuchu-dawało nam to tyle radosci ...
Tak malo czasu bylo nam dane pozniej...:( ale wierze ze jestes tam szczesliwy,masz kolezanki i kolegów z którymi broisz Panu Bogu
Synku moj mama i tata bardzo za Toba teskni...przepraszam ze nie potrafie nie plakac i musisz nosic moje łzy ale tak mi Ciebie brak...
Staram sie byc silna,żyć tak zebys byl ze mnie dumny ale nie zawsze tej sily mi starcza:(

Kubusiu- moje serce (***) Kocham Cie nad życie
 
Skarbie mój największy tęsknię baaaaaaaaaaaaaaaaarrrrdzoooooooooooooo...........

(*************)
 
Dzisiejszej a raczej juz wczorajszej nocy gdy zaczynał sie Dzien Matki-na chwile przysnelam i tak mi sie pieknie snilo ze moj skarbie żyjesz,ze jestesmy co prawda w szpitalu ale jestem szczęśliwa ze do Ciebie ide i choc Cie nie widze to wiem ze jestes,ze czekasz na mnie i przez sekundy czuje taka nie do opisania radość ze zaraz Cie zobacze i nagle sie budze... To szczescie trwa tak krotko... Za krotko:(( i jest mi tak strasznie zle i przykro ze to tylko sen...
Moj Malutki dziekuje Ci za ten prezent na Dzien Matki ze choc przez te ułamki sekund czulam sie szczęśliwa,czulam ze żyjesz... Wierze ze jest Ci tam kochanie dobrze...

Kocham Cie nad życie i tesknie strasznie... (***)
Mama
 
reklama
Słoneczko moje w dniu Dziecka czyli Twoim zycze Ci abyś zawsze mogl byc przy nas ,a kazdy dzien w niebiańskim żłobku a pozniej przedszkolu byl dla Ciebie dobra zabawa-zebys byl tam szczesliwszy niz my jestesmy tu bez Ciebie;((

Kochamy Cie nad życie ...

(^^^^^)
 
Do góry