reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mój ukochany synek Kubuś - strasznie za nim tęsknię

Synku kochany mam nadzieje ze podobały Ci sie te banki mydlana ktore Ci dzis z tatusiem puszczalismy-tak pieknie fruwaly nad Twoim grobkiem a ja w każdej szukałam znaku od Ciebie...byl moment ze poczułam radość jakbys byl wtedy przy nas,jakbys sie z nami bawił ...

Kocham Cie moje Słoneczko (***)
 
reklama
Synku strasznie za Toba tęsknię ;(((
Chyba dzis z reszta Aniolkow wylewacie nasze łzy ze tak leje... A wciaz nie potrafie nie plakac,po prostu nie potrafie- brakuje mi Ciebie bardzo... Chciałabym Cie przytulić,ucalowac...

Kocham Cie nad zycie (***)
 
Synku dzis chyba pierwszy raz tak wyraźnie mi sie przysniles- nie byłeś taki maleńki jak Cie widzialam -umiałes juz chodzic,byłeś malutki ale juz normalnie stales a ja Ci poprawialam ubranko.wygladales jakos inaczej ale ja wiedziałam ze to Ty- dziekuje ze do mnie przyszedłes choc na chwilke- bardzo na to czekalam...

Kocham Cie moje Serduszko nad zycie...
(***)(***)(***)
tesknie...
 
frogusiu jesteś taka dzielna - Kubus na pewno czuje Twoja ogromna miłość i ma ogromne szczęście ze ma taka kochająca Mamę.

dla Kubusia - <3
 
Dzisiaj minęło 5 miesiecy jak nas opuściłes nasz malutki skarbie ;((czas leci a ja z dnia na dzien tesknie coraz bardziej ;(((

Kocham Cie nad zycie (*****)
 
Frogusiu tak bardzo mi przykro nawet nie potrafie sobie wyobrazic Twojego bolu jak czytałam Wasza historie to nnie moge sie opanowac tak bardzo mi smutno dlaczego Bog nas tak doswiadcza...Wszystkiego dobrego dla Was zycze Ci duzo siły..przututlam
 
reklama
forgusiu tulę cię mocno nie ma słów pociszenia że będzie lepiej bo nigdy już tak dobrze nie będzie na zawsze w twoim sercu pozostanie ból i tęsknota.gdy to czytałam łzy leją się same...
Bądz dzielna wierze że kubuś się tobą i tatusiem opiekuje!
światełko kolorowe dla ciebie Kubusiu
[*]
 
Do góry