reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mój ukochany synek Kubuś - strasznie za nim tęsknię

reklama
Skarbie wczoraj skończyłes pol roczku-nie tak miało wygladac ...;((
strasznie za Toba tesknie ;((( tak mi Ciebie brakuje....

(******)
 
Skarbie moj najdroższy -dzis mija pol roku jak odszedles w objęcia Pana Boga... Wierze ze tam jest Ci lepiej niz nam tutaj
Bardzo Cie z Tatusiem kochamy i tesknimy...

(******)
 
Z każdym dniem tęsknota jest silniejsza ...;((( ile bym dała by moc Cię Synku teraz przytulić-wszystko.... byleś tylko mógł być z nami ....

(***)
 
reklama
Synku ponad 7 miesięcy czekalam na ten dzień - dzień w którym poraz pierwszy odwiedziłes mnie w śnie, byłeś taki maleńki, śliczny, widziałam Twoja twarz, trzymalam Cię na rękach jakby to wszystko działo się teraz ,na prawdę .... Oddalabym wszystko żeby to znów było rzeczywistością

Kocham Cię mój Aniolku nad życie (***)
 
Do góry