reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mój wcześniak Aleks 27 tydzień i 6 dzień ciazy

bylismy u ortopedy jest ok u okulisty jak narzie też ok kontrol za miesiąc , jak już pisałam został wizyta u laryngologa i neurologa
byliśmy w poradni wcześniaków i wszytsko jest ok rozija się prawidłowo ładnie przybiera na wadze
mamy tylko problem z noskiem :( poniewaz jest sezon greczy jest suche powietrze i musze nawilżać mu nosek bo strasznie mu się zatyka i ciężko mu się oddycha :( chce kupić nawilżacz powietrza moze pomoże bo ten na kaloryferze to za mało
tak pozatym to jest kochany czasami ma gorszy dzien i jest marudny ale jak się usmiechnie to zapomina się o jego płakaniu :-)
ruszył program szczepienia synagis-em i może Aleks dostanie to szczepienie
 
reklama
ostatnio w szpitalu w którym rodziłam wybuchła afera bo zmarła dziewczynka wcześniaczek :-( miała bakterie klebsiella pneumoniae powiedzili że wykryto ją w lutym co za bzdura bo Aleks też to miał i to już w grudniu tera dużo mi się wyjaśniło lekarze nie mówili mi wszytskiego albo nie do końca tak jak to wyglądało
już wiem dlaczego miał zapalenie płuc, posocznice (dowiedziałm się z wypisu) przez tą bakterie
lekarka powiediala że ma bakterie ale robią badani bo nie wiedza jaką jk potem pytałam to powiedzieli że z posiewu nic nie wyszło i nie wiadomo a potem znajoma moja która tam pracuje powiedziała że ma tą bakteie więc jak widzicie z lekarzami jest różnie niestety :-(
na szczęście dla nas skończyło sie wszytko dobrze jak wczoraj była pani doktor u nas powiedziała że bardzo łądnie się rozwija i szybko rośnie :-)
 
P4040620.jpgP4040633.jpgwitam

wczoraj byliśmy na szczepieniu IIdawką synagisu
moge już Aleksowi wprowadzać np. soczki , musy owocowe :) juz bedzie jakieś urozamicenie
ogólnie rozwija się świetnie i wszystko jest ok :D

a o to my :)

P4030577.JPG
 
Ostatnia edycja:
Witam

dawno w tym watku nie pisałam
Aleks ma się dobrze dziś kończy 6 m-cy rozwija się super ale musi nadgonić rówieśników odpukac nie mamy problemów zdrowotnych jest bystry i ciekawy świata no i mały rozrbiaka ale kochany


Wszystkiego naj dla was mamuski :D
 
reklama
Witam po długiej przerwie :)

Aleks ma sie świetnie ma już 9 m-cy waży ok 8kg :) jest bardzo pogodnym dzieckiem smieje się często ale często też krzyczy ;)
chodzimy na rehabilitacje aby stymulowac jego rozwój żeby nadrabiał braki idzie mu nieźle jeszcze nie siedzi sam ale przewraca się na brzuszek podnosi pupe do raczkowania i tak jakby pełza do tyłu woli chodzic jak siedzieć hehe hymm co jeszcze ? jest kochany i cudowny :D
 
Do góry