reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mój wcześniak Aleks 27 tydzień i 6 dzień ciazy

reklama
Angela jestem z lutowek;) Ciesze sie , ze u Was szystko ok i....juz pierwszy zabek - gratuluje Kochani:)
Odwiedz nasz watek czasami i powiedz co u Was slychac.
Pozdrawiam serdecznie:*
 
witam :)

zaglądam tu rzadziej bo brak czasu ale pochwale mojego smyka :biggrin2:
od dziś oficjalnie raczkuje od piątku sam siedzi idzie jak burza jestem z niego bardzo dumna mamy na razie dwa ząbki i u góry już idą i wyjść nie mogą ;-). Chodzimy na rehabilitacje ale właściwie już nie mamy co na niej robić bo Aleks sobie tak świetnie poradził :-D
 
Witam

Aleksiu ma się dobrze od ponad miesiąca chodzi :-) na szczęście nie musimy już chodzic po lekarzach tylko kontorlnie ortopeda :) nadal tylko 6 ząbków ale mimo to gryzie o czym przekonałam się na własnej skórze ;)
życze wszytskim mamuską aby ich wcześniaki tak szybciutko nadganiały i żeby było ok
 
Ostatnia edycja:
Czyli u Was juz koniec z rehabilitacją jak rozumiem? A jak oczy małego?
Bedziecie jeszcze pod kontrolą neurologiczna czy juz ostatecznie jesteście zwolnieni?

A tak w ogóle to suuuuuuuuuuuuuuuper wieści:)
 
Rehabilitacji już od października nie mamy :)(mieliśmy tylko 2 razy po 10 z czego drugiej 10 nie wykorzystalismy całej bo było już ok) w maju idziemy na kontrole do neurologa, pani doktor powiedział że tylko tak chce go zobaczyć jak zacznie chodzić więc raczej to będzie ostatnia wizyta
oczka prawie ok w lewym nie wielki astygmatyzm mamy wizyte jak będzie miał 2 latka i zobaczymy co dalej czy jak rośnie to się powiększy czy nie
 
reklama
Do góry