reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mój wcześniak Aleks 27 tydzień i 6 dzień ciazy

reklama
Witam

rzadziej zaglądam bo smyk nie pozwala ;-) plac zabaw, spacery, zabawy, oglądanie książeczek itp to co robimy i lubimy :)
Aleks ma się dobrze byliśmy u neurologa i ortopedy czekają nas wizyty ale tylko kontrolne w 2 rż. rozwija się b.dobrze ale mówić uparciuch za wiele nie chce ;)

taki ze mnie śmieszek :)
DSC_0235.jpg
 
na początku roku Aleks miał ospę więc szczepienia odroczone przez 3 m-ce jak poszłam z nim w kwietniu pielęgniarka go zważyła i zmierzyła, chcąc wpisc w karte wyniki była w szoku że tyle urósł i mierzyła Aleksa raz jeszcze bo wyszło jej 77 a drugi raz 78 a 1.12.10 miał 73 cm
po 6 tygodniach ponowne szczepienie i powtórka z rozrywki dwa razy go mierzyła bo jakoś dużo się wydawało wyszło 79 za drugim 80 :D
Aleks na dzień dzisiejszy tak więc ma 80 cm i waży ok 10,200 :)
 
witam

wczoraj bylismy na szczepieniu Aleks był dzielny wkurzył się tylko że go przytrzymałam ;) wazy 10500 i ma 82 cm :D
 
Witam :)

Aleksiu ma się dobrze, bilans 2 latka wypadł na + właściwie dogonił rówieśników :D jest troszkę mniejszy poza tym wizyta ortopedyczna ok tyle że ma zakaz chodzenia na boso (troszkę koślawi pięty) a u okulisty no cóż nadwzroczność i astygmatyzm i okularki. A tak to rośnie jak na drożdżach co dzień mnie czymś zaskakuje :) iiii będzie miał siostrę :D

Pozdrawiamy i życzymy Wesołych i radosnych świąt gdybym nie zajrzała już przed świętami
 
reklama
Do góry