• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Moja Agatka :-)

reklama
Gratuluję córeczki- na tym zdjęciu jest taka maleńka, czy była wcześniaczkiem?
ja swoją urodziłam na Polnej, a Ty?
 
skad...nie byla wczesniakiem urodzila sie w 41+6;) dzien przed wywolaniem a wazyla 3580 i mierzyla 59 cm...takze zadna z nie kruszynka ;)
ja rodzilam w Raszei, moj lekarz skadinad dr Tomasz Dmochowski swietny lekarz tam wlasnie pracuje wiec nawet nie bylo mowy o Polnej czy innym szpitalu...bylam bardzo zadowolona, rodzic w takiej atmosferze moglabym codziennie :)
 
Jakoś to zdjęcie mnie zmyliło, bo widać na nim takie duże ręce, chyba lekarza, w porównaniu do nich Agatka wydaje się mała...
Niech Ci zdrowo rośnie :D
 
reklama
Dziekujemy ;D

Agatka wczoraj...
 

Załączniki

  • PICT1408.JPG
    PICT1408.JPG
    19,1 KB · Wyświetleń: 198

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry