reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

Moja Coreczka Chce Tylko Jedzenie Ze Sloikow:(

suzi

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
i nie bardzo chce probowac nasze jedzenie.kanapke jeszcze zje ale najlepiej tylko z serem zoltym.chcialabym juz zaczac gotowac dla niej ale oawiam sie ze nie bedzie chciala.ma 21 mcy wiec chyba juz czas na "dorosle"jedzonko?czy macie takie problemy?

reklama

Clematis

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
WItaj,
Mam ten sam problem. Mój synek ma 14 miesięcy i też niewiele je z tzw. normalnych posiłków. Kanapki nie ruszy, sam suchy chlebek, ziemniaczkami pluje, czasem zje jakieś mięsko, ale w większości przypadków niechętnie. Surówek żadnych nie chce. Jabłkami rzuca, bananami też. Innych owoców nawet nie spróbuje, warzyw też nie.
W sumie to zyje na kaszce i słoiczkach, ale też nie wszystkich.
Martwię się, co będzie jak odmówi jedzenia kaszy!
Właśnie jestem na etapie wyszukiwania przepisów, będe próbowała, może coś mu w końcu podpasuje. Pozostaje tylko próbować. Szczęscia życzę sobie i Tobie.

suzi

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Dziekuje:)ja Rowniez Tego Zycze.mysle Ze Twoj Malusze Ma Jeszcze Troszke Czasu,z Opini Lekarzy Wynika Ze Jesli Stac Nas Na Takie Jedzenie To Najlepiej Sloiki Podawac Do 2 Roku Zycia Ale Z Drugiej Striny Taki Szkrab Jest Juz Na Tyle Madry Ze Bedzie Duzo Trudniej Go Odzwyczic.no Nic,trzeba Dzialac:)i Kombinowac
Pozdrawiam

MartuchaM

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Ja tez mialam taki problem - poradzilam sobie w ten sposob, ze zaczelam "rozcieczac" sloiczki. zaczelam od marchewki, ziemniaka. w sumie to moj ma prawie 12 - z normalny obiadkow zjadl np. ugotowana piers z warzywami - w sumie bardzo duzo miesa i mu smakowalo. ale teraz robie tak, ze gotuje rozne warzywa i robie ze sloiczkiem.
ja w sumie troche chcialam finansowo odpoczac ;-)
powodzenia :-)

MartuchaM

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
jeszcze - super smakowaly mu same ziemniaki, jak je jadl reka - nie ma szans na rozdrobnione ziemniory lyzeczka ;-)

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry