reklama

Moja Coreczka Chce Tylko Jedzenie Ze Sloikow:(

Temat na forum 'Roczniaki i dwulatki' rozpoczęty przez suzi, 23 Wrzesień 2006.

1. suzi

suzi Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    i nie bardzo chce probowac nasze jedzenie.kanapke jeszcze zje ale najlepiej tylko z serem zoltym.chcialabym juz zaczac gotowac dla niej ale oawiam sie ze nie bedzie chciala.ma 21 mcy wiec chyba juz czas na "dorosle"jedzonko?czy macie takie problemy?

2. Clematis

Clematis Początkująca w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    WItaj,
    Mam ten sam problem. Mój synek ma 14 miesięcy i też niewiele je z tzw. normalnych posiłków. Kanapki nie ruszy, sam suchy chlebek, ziemniaczkami pluje, czasem zje jakieś mięsko, ale w większości przypadków niechętnie. Surówek żadnych nie chce. Jabłkami rzuca, bananami też. Innych owoców nawet nie spróbuje, warzyw też nie.
    W sumie to zyje na kaszce i słoiczkach, ale też nie wszystkich.
    Martwię się, co będzie jak odmówi jedzenia kaszy!
    Właśnie jestem na etapie wyszukiwania przepisów, będe próbowała, może coś mu w końcu podpasuje. Pozostaje tylko próbować. Szczęscia życzę sobie i Tobie.

3. reklama
  4. suzi

suzi Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Dziekuje:)ja Rowniez Tego Zycze.mysle Ze Twoj Malusze Ma Jeszcze Troszke Czasu,z Opini Lekarzy Wynika Ze Jesli Stac Nas Na Takie Jedzenie To Najlepiej Sloiki Podawac Do 2 Roku Zycia Ale Z Drugiej Striny Taki Szkrab Jest Juz Na Tyle Madry Ze Bedzie Duzo Trudniej Go Odzwyczic.no Nic,trzeba Dzialac:)i Kombinowac
    Pozdrawiam

5. MartuchaM

MartuchaM Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ja tez mialam taki problem - poradzilam sobie w ten sposob, ze zaczelam "rozcieczac" sloiczki. zaczelam od marchewki, ziemniaka. w sumie to moj ma prawie 12 - z normalny obiadkow zjadl np. ugotowana piers z warzywami - w sumie bardzo duzo miesa i mu smakowalo. ale teraz robie tak, ze gotuje rozne warzywa i robie ze sloiczkiem.
    ja w sumie troche chcialam finansowo odpoczac ;-)
    powodzenia :-)

6. MartuchaM

MartuchaM Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    jeszcze - super smakowaly mu same ziemniaki, jak je jadl reka - nie ma szans na rozdrobnione ziemniory lyzeczka ;-)

Poleć forum