reklama

Moja córka zaczęła częściej ulewać ...

Temat na forum 'Niemowlaki' rozpoczęty przez monia82418, 19 Kwiecień 2011.

1. monia82418

monia82418 Zaciekawiona BB

Witam, moja córeczka ma już 3 miesiące i od tygodnia zaczęłą częściej ulewać - po każdym jedzeniu i krótkiej drzemce ulewa jej się. Domyślam się że może to być spowodowane większą jej "ruchliwością". Nie płacze przy tym ale widzę że ją to męczy - budzi się aby ulać.
    Co Wy na to? Spotkałyście się z takimi reakcjami dziecka? Czy może to normalne a ja niepotrzebnie się niepokoję?

2. Iwonka1985

Iwonka1985 Fanka BB :)

może to reakcja alergiczna? Jesli karmisz piersią to przypomnij sobie czy nie zjadłaś czegoś innego lub nie zjadłaś w większej ilości niż zwykle czegoś?

3. reklama
  4. monia82418

monia82418 Zaciekawiona BB

Tyle że ja karmię córkę butelką...

5. sivi

sivi Fanka BB :)

to może o mleko chodzi? A może nie odbija jej się pożądnie po karmieniu

6. olis23

olis23 Fanka BB :)

Tak jak piszesz im dziecko bardziej sie rusza tym bardziej ulewa tak bylo z moimi dziewczynami, szczegolnie jak nozki zaczely do gory podnosic to wtedy belcik :) ogolnie moje baaaardzo ulewaly, nieraz chlustaly i lezaly na poduszce z kaluza mleka pod glowa :/ wszystko przeszlo jak skonczyly 6 miesiecy.

7. Nikita84

Nikita84 Mamusia Kubusia

Mój długo ulewał, pomógł nam preparat przeciw ulewaniu Nutriton.
    Ulewał do 8mego miesiąca, wtedy odkryłam ten preparat i po dwóch opakowaniach przestał być potrzebny, Jest bez recepty.

8. Pysia29d

Pysia29d Fanka BB :)

mój okropnie ulewal jak sie ruszał.Nie mogło się samego zostawić bo ciagle sie krztusił.Od 3 miesiaca mial nutriton wprowaddzony .Ulewał tez do 8 miecha.TYdzień temu nutriton odstawila.Daje mu butle soku i nie boje sie ze mi sie zakrztusi.moja pediatra móiła ze dziecko zwieksza ulewanie na alergie lub bardziej zawansowaną chorobe niż była.Mój jak chorował to mimo nutritonu ulewał.Tedy mi tak pediatra powiedziała

9. Alamanda

Alamanda Zaciekawiona BB

Jezeli do tej pory nie ulewała, to moze byc reakcja alergiczna. A jak karmisz? Piersia czy sztucznie? U nas byl ten problem, jak ja pojadłam białego sera, z którego laktoza przedostała sie do mleka i podraznila brzuszek malej. Wiec moze to uczulenie?!

10. reklama
  11. izi85

izi85 Mamisiiiima P&N

U nas ulewanie bylo normalne do 6 mc..

12. createdbylove

createdbylove Fanka BB :)

hej
    U mnie takie ulewanie, zamienilo sie w wymioty i okazalo sie,ze Maly ma refluks.Mam nadzieje,ze mu to minie. Teraz daje mu gaviscon, po jedzeniu zeby zagescic pokarm w brzuszku i jest lepiej

Poleć forum