reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Moja córka zaczęła częściej ulewać ...

monia82418

Początkująca w BB
Dołączył(a)
25 Styczeń 2011
Postów
16
Miasto
Barlinek
Witam, moja córeczka ma już 3 miesiące i od tygodnia zaczęłą częściej ulewać - po każdym jedzeniu i krótkiej drzemce ulewa jej się. Domyślam się że może to być spowodowane większą jej "ruchliwością". Nie płacze przy tym ale widzę że ją to męczy - budzi się aby ulać.
Co Wy na to? Spotkałyście się z takimi reakcjami dziecka? Czy może to normalne a ja niepotrzebnie się niepokoję?
 
reklama
może to reakcja alergiczna? Jesli karmisz piersią to przypomnij sobie czy nie zjadłaś czegoś innego lub nie zjadłaś w większej ilości niż zwykle czegoś?
 
Tak jak piszesz im dziecko bardziej sie rusza tym bardziej ulewa tak bylo z moimi dziewczynami, szczegolnie jak nozki zaczely do gory podnosic to wtedy belcik :) ogolnie moje baaaardzo ulewaly, nieraz chlustaly i lezaly na poduszce z kaluza mleka pod glowa :/ wszystko przeszlo jak skonczyly 6 miesiecy.
 
Mój długo ulewał, pomógł nam preparat przeciw ulewaniu Nutriton.
Ulewał do 8mego miesiąca, wtedy odkryłam ten preparat i po dwóch opakowaniach przestał być potrzebny, Jest bez recepty.
 
mój okropnie ulewal jak sie ruszał.Nie mogło się samego zostawić bo ciagle sie krztusił.Od 3 miesiaca mial nutriton wprowaddzony .Ulewał tez do 8 miecha.TYdzień temu nutriton odstawila.Daje mu butle soku i nie boje sie ze mi sie zakrztusi.moja pediatra móiła ze dziecko zwieksza ulewanie na alergie lub bardziej zawansowaną chorobe niż była.Mój jak chorował to mimo nutritonu ulewał.Tedy mi tak pediatra powiedziała
 
Jezeli do tej pory nie ulewała, to moze byc reakcja alergiczna. A jak karmisz? Piersia czy sztucznie? U nas byl ten problem, jak ja pojadłam białego sera, z którego laktoza przedostała sie do mleka i podraznila brzuszek malej. Wiec moze to uczulenie?!
 
reklama
hej
U mnie takie ulewanie, zamienilo sie w wymioty i okazalo sie,ze Maly ma refluks.Mam nadzieje,ze mu to minie. Teraz daje mu gaviscon, po jedzeniu zeby zagescic pokarm w brzuszku i jest lepiej
 
Do góry