reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

moja ....cytomegalia

reklama
Kochana suwaczka nie widzę ale skoro o nim wspomniałaś to domyslam sie o czym mówisz :) Jejku jak sie cieszę. Który to i na kiedy termin?

Antek ma się dobrze rośnie jak na drożdżach waży 6975 :) klocuszek kochany , ma alergię pokarmową i nietolerancję laktozy ktore były przyczyną kolki ale nie piję mleka i nie jem mlecznych produktów i jest ok. Jest taki już fajny .

Masz konto na FB?
 
Mona kochana wielkie gratulacje:-) Weszłam tutaj, bo spodziewam się drugiego dziecka i chciałam poczytać o cytomegali a tu taka wielka i cudowna niespodzianka:-) Niech Ci Antoś zdrowo rośnie:-)
 
Wg om na 16 listopada, wg usg na 13. Jestem już po badaniu prenatalnym, teraz czekam do poniedziałku na wynik testu PAPP-a. Bardzo się cieszę z tej ciąży, ale ciągle czuję niepokój, bo zeszły rok nie należał do najszczęśliwszych, straciłam dwa Aniołki.
 
Bardzo mi przykro... rozumiem twój niepokój

Trzymam kciuki za badania i daj znac jak poszło na priv
 
gdynianka - serdeczne gratulacje! :-)
świetna wiadomość. trzymam dalej kciuki. już po 12 tygodniu, to będzie dobrze :-)



mona - również gratulacje :-) super, że Antoś zdrowo rośnie :-) ładna waga!
 
Witam, chciałam nawiązać do tematu. Krótko mówiąc tez to przechodziłam. U mnie cytomegalie wykryli juz po porodzie, mały miał złe wyniki nie niewiedzieli co mu jest zrobili badania jemu i mi no iwyszło że cytomegalia. Niemiałam pojęcia co to jest i szczerze do tej pory niebardzo sie orientuje, wiem tyle ze dziecko moze miec problemy ze słuchem. U nas sie akurat udało i małemu nic niejest był leczony 6tyg we Wrocławiu. Troche przeszlismy ale naszczesie mamy to za soba i o tym staram sie nie myśleć.


Ale nurtuje mnie jedna myśl, bo chciałabym jeszcze jedno dziecko tylko nie wiem czy w momecie gdy bym nawet w drugiej ciaży nie przechodziła cytomegali, czy wirus który juz mam nie przejdzie na dziecko. Jesli kochane wiecie cos na ten temat prosze napiszcie.

Z góry serdecznie dziękuje
Kasica
 
reklama
Witaj Kasica

Przy drugi dziecku jest mało prawdopodobne aby wirus był aktywny, wystarczy, że raz na trymestr bedziesz robic badania czy nie ma świeżej infekcji, ja tak robiłam bedąc z Antkiem w ciąży.

A skoro o Antku mowa....generalnie nie biorę udziału w konkursach ale za namową znajomej zgłosiłam Antosia do konkursu Gerbera, bedziemy wdzięczni za głosy https://www.facebook.com/gerberPL?sk=app_197506877041602&app_data=13129
 
Do góry