reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

moja dzidzia juz ma - chwalimy sie co już mamy lub co kupiliśmy

reklama
Katerinka mój też tak parkuje:-) a ponieważ jest niski, to na nic nie mógł wejść nawet na taki mały zydelek do obierania ziemniaków, dlatego dziadek zrobił mu na wymiar, ma mu jeszcze ze 2 cm skrócić nogi, bo Franek i tak nie może na nim usiąść porządnie. A od dziadka mamy kołyskę, huśtawkę, stołeczek i procę:-) proca to taki zwyczaj, każdy wnuk płci męskiej dostaje:-)
Onanana my chcemy kupić drewniane klocki.
 
no fakt...pomyliłam magipkę tylko nie wiedziałam z kim..., zgadza się onanana z margo...
Nawet jak spojrzałam ostatnio na magipki miejsce zamieszkania to wydawalo mi się że gdzie indziej miszkała:-p

cocca fajny pomysl z procą:-D

onanana my rozglądamy się za namiocikiem z tunelem a złożyliśmy zamówienie jeszcze na klocki drewniane-bo nie mamy, a tak to żadnych więcej zabawek, najwyżej ubranka.
 
Dziewczyny klocki drewniane mamy takie: EICHHORN KLOCKI Drewniane 100el Kolor SORTER 2228 (2791408369) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. najfajniejszy z nich jest ten sorter. Wiem, ze bardzo podobne sa teraz w Biedronce za ok 40 zł (Anna wiem, ze Ciebie to nie dotyczy..). Ja własnie nie wiem co dla małej, bo ona ma mnósto zabawek. Myślałam nad taką kuchnią co ma tez pralke bo ona zawsze ze mną pranie robi ale sama nie wiem... Boje się że się zagracimy na maxa za niedługo.
 
Onanana ja na razie kupiłam książeczkę Moje Ulubione Bajeczki w Lidlu chciałam kupić wózeczek drewniany nie dawno tu linka wklejałam ale kurde drogie te zabawki drewniane, :tak: a jak nie kupię tego wózeczka to może coś taniego i fajnego uda mi się kupić w PEPCO będę w tym tyg. to popatrzę co fajnego mają.
Klocki drewniane mamy z IKEA serii MULA :tak:
Pod choinkę chce kupić fajną lalkę:tak:
 
Ja myslalam nad tymi klockami drewnianymi co byly w Biedronce ale teraz nie ma na to kasy :/ wiec czekamy na grudzien i cos wtedy poszukamy dopiero ;-) i szczerze mowiac to juz kompletnie nie mam pomyslu dla Kuby. z Mackiem jest łatwiej bo on co chwila mowi ze chce to, czy tamto :-D No a jak chodzi o zabawki to kuba ma wszystk a i tak najwiecej chce sie bawic niedozwolonymi zabawkami starszego brata :dry:Pewie stanie na tym ze dostanie symbolicznie jakis drobiazg - moze nawet ksiazeczke bo z tego najwiekszy porzytek ma :-p
 
Anna ciekawe czy Tymuś będzie się chętnie bawil. Jedno jest pewne- jak nie teraz to juz niedługo.
U nas klocki drewniane (podobnie jak grająca książeczka) sa super zabawką dla taty! uwielbia Mai budować wieże:tak:
 
reklama
syl, ja nie wiem czy ostatnio dobrze widzialam ale w Lidlu była jakas farma dla dzieciaków. Z FisherPrice raczej nie, ale chyba cos podobnego, szczerze to dokladnie sie nie przyjrzałam.
onanana tez zatanawiałam sie nad tego typu klockami, ale nie wiem czy jest to u nas dobry pomysł, bo Lenka ma cos podobnego , takie troszke wieksze płytki i tylko robi nimi ,,,bach,, o stól i rozrzuca po pokoju :)


U nas Lenka na Mikołaja dostanie kapciuszki i książeczkę (skromnie bo narazie krucho z kasą) Pod choinke kostkę taką edukacyjną, od czwartku w Lidlu mają być takie o http://www.lidl.pl/static_content/lidl_pl/images/PL/PL_75837_01_b.jpg
i takie zwykłe duże klocki
MM4 POLSKIE SOLIDNE KLOCKI WIELKA PAKA PREZENT (2785306180) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
 
Do góry