reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

moja dzidzia juz ma - chwalimy sie co już mamy lub co kupiliśmy

A mój Korni ma dużo z dzwiękiem i mi nie przeszkadzają może dlatego , ze to wszystko rozłożone na dużej przestrzeni.No i te firmowe mają regulację głośności, a te jak ja je nazywam "chińskie buble"to dzwięki mają straszne na szczęście takich nie posiadamy nauczeni doświadczeniem po pierwszym dziecku.
 
reklama
alma my mamy taką jedną chińską zabawkę ( już wywiezioną do dziadzia, od bidy tam niech młoda ma ma ) gdzie i koń i kaczka, i pies i kot robią tak samo ;) Ja nie wiem co jest co , a dziecko ma wiedzieć ;)
 
My mamy ta mate muzyczna tylko wersje z pociagiem
MUZYCZNA MATA EDUKACYJNA pianinko ZWIERZĄTKA 1061 (2818456101) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

co jest cholerstwo takie glosne ze jak dzieci wlacza to idzie zawału serca dostac :eek: Generalnie mata jest świetna :-) ale z dzwiekiem dosadzili pieknie :no:
Ach te zabawki chinski bubel jak piszecie :laugh2::-p tragedia z tym - psuje sie od razu i rozpada... choc przyznam ze wsrod nich mozna znalesc fajne "perełki" ktore posluza na długo np u nas mala gumowa pileczka ze swiecąca dioda - dla kuby to hitowa zabawka :-D
a te pianinko co dostal na urodziny to niestety tez okazuje sie made in china :-( juz nie dziala w pelni jak powinno.


Juz teraz postanowilam sobie ze wole kupc jedna porzadniejsza i dozsza zabawke niz dwie kiepskiej jakosci co zaraz do kosza pojda.... I tak tez robie na Mikolaja i Świeta :tak:
 
Nimfii -my tez may gumowa przezroczystap ileczke z oda ,brokatem i swiecaca dioda w srodu. Pewnie tez chinskie ,ale Oli uwielbia. Ona uwielbia wszystkie pilki i swietnie nimi rzuca i lapie ( zboczenie rodzinne -ale pappa dumny)

A ja dzis zanioslam do Emaus ( 2nd hand ze wszystkim tutaj) cuichy swoje i Petera chlopakow i wprost na mnie z kosza z maskotkami patrzy na mnie szczeniaczek uczniaczek. Dla mnie ta zabawka jest brzydka i z glupim glosem ,ale Oli oczywiscie ja uwielbia. Normalnie smieje sie w glos jak mu w sklepie pokazuje ,albo u kogos to non stop sie bawi. I jako ze byla jako maskotka kosztowalo 10 kr = 5 zl. NOrmalnie grzech nie kupic. Wiec nabylam dzis szczeniaczka ktorego obiecywalam sobie ,ze nigdy nie kupie. DOstanie na gwiazdke ,a potem sprzedam na szwedzkim allegro. Jest w idealnym stanie ,nawet baterii nie ma rozladowanych. Pewnie jakis rodzic jak ja nie mogl go zniesc :)
 
Winki dziś w Lidlu widziałam te zabawki drewniane z BRIO o których pisałaś były 3 rodzaje, fajne ale kurde drogie kawałek zabawki z drewna, bardzo małych gabarytów 29,90. ( wiem, wiem zabawki z drewna są drogi)

...ale kupiłam w PEPCO fajną zabawkę z drewna na sznureczku za 14.99 :tak:
 
Jak kochane z prezentami?
Lenka u jednej babci świnka na biegunach - swojego kochanego prosiaczka w rozmiarze XXL co widnieje na zdjęciu na fb. U drugiej babci pieniążki w koperte... A w domku sanki - najzwyklejsze drewniane z oparciem i klocki...
 
U nas Wiki dostała taki świetny samochodzik grający na sznureczku od babci - jej ulubiona zabawka ostatnio, od chrzestnej dostała laptopa takiego pierska ale nie jest z niego zadowolona bo bynajmniej ją nie interesuje, a od cioci dostała lalkę barbi z większą głową która śpiewa i rusza tą głową, od nas dostała klocki, od dziadka dostała pieniążki w kopercie, a od drugiej babci i chrzestnego dostanie fotelik samochodowy jak sobie go kupimy. Mała ma za dużo zabawek muszę jej połowę pochować bo i tak sięnie bawi a później wyjmę jej i wymienię;)


Justynaz ja chciałam kupić małej taki bujak ale ja nie mam gdzie go trzymać...;/ Mamy za małe mieszkanie. Szkoda bo one są świetne, a ten pprosiaczek jest śliczny;)
 
Tak jak wspomnialam na watku glowinym u nas wiekszosc zabawek przejol Maciek :sorry2: Wlasnie dlatego ze Kuba nie umie sie nimi bawic zgodnie z przeznaczeniem...
No wiec tak - fontanna pilek, grajacy mikrofon, rybek na magnes to teraz ulubione zabawki macka, ktore dostał Kubuś :tak: Kuba za to "bawi się" ksiażką z Kubusiem Puchatkiem z melodiami. Reszty prezentow malo co używa.
Dla Macka hitem okazla się świnka skarbonka ;-) ale to też juz wspominalam.
 
reklama
U nas Korni od babć kasa i od jednej babci dmuchanego osiołka na FB jest fotka i od dziadka samochód (chiński) ze światłami i muzą ale to właczamy na 2- 3 min i chowamy.od chrzestnej zabwkę do kąpieli Disney i bodziaka od chrzestnego wielki samochód Wadera a od rodziców lego duplo - kamieniołom. Dużo słodyczy ale to my zjemy
 
Do góry