reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Mamy prawie 500 zgłoszeń! Prosimy o więcej! Wiem, że nie jest najłatwiejsza, ale obiecuję, że zrobimy wszystko, żeby spełnić wasze oczekiwania. Im więcej nam dacie info, tym więcej będziemy mogli zrobić. A ja dziękuję i jeszcze raz dziękuję :) Wypełnij ankietę, proszę. aniaslu - kliknij

Nowa aplikacja do forum na smartfony

Ufff. Długo to trwało, ale wreszcie możemy Wam pokazać nową wersję aplikacji na smartfony. Nie jest jeszcze idealna, ale Wasze uwagi pomogą nam doprowadzić ją do perfekcji. Linki i miejsce do wysyłania uwag - w tym wątku.

reklama

moja dzidzia juz ma - chwalimy sie co już mamy lub co kupiliśmy

mary-beth

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Widze, ze temat prezentow: Mia dostala od jednej babci samochodzik-odpychacz (tylko nie w takich fioletach jak na zdjeciu :-D):

kiddiel.jpg

Od drugiej babci mase ksiazeczek i ubranek. Od dziadka rowerek 3-kolowy:

119610_1.jpg

Od pozostalych czlonkow rodziny ubranka, mniejsze zabawki, ksiazeczki, zas od nas drewniana kuchnie z BRIO:

brio.jpg

reklama

nimfii

nadzieja umiera ostatnia
Miasto
kraków
Rozwiązania
0
mary taki sam samochodzik i my mamy ;) Bardzo popularne to autko jak widze. Kuba je uwielbia choc malo co sie na nim odpycha, ale melodyjki uwielbia i zagladac pod spod :-D

Angun

Miasto
Bydgoszcz
Rozwiązania
0
Mary i my mamy podobne autko, Artur juz się ładnie na nim odpycha :-) fajne prezenty!

niitka

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
my też mamy tego pchacza i od 3 miesięcy to chyba jest najlepsza zabawka. na gwiazdkę moja zośka dostała też fajną kostkę - myślałam że nie będzie nią mocno zainteresowana a tymczasem potrafi się bawić nią całkiem długo
kiddieland-zabawna-kostka-43000-n-iext6193663.jpg
dostała też takiego pchacza - ale to akurat średnio ją interesuje bo wcześniej już miała kaczkę tego typu i chyba póki co się znudziła

smiki-krokodylek-pchacz-n-iext6114250.jpg

agushka

Rozwiązania
0
Cześć Dziewczyny :)
Nazywam się Agushka i jestem babyboomową mamą rocznej Basi :)
Chciałabym umieścić u Was ogłoszenie - jeśli moderator uzna, że do usunięcia - nie ma sprawy :)

Chciałabym Was zaprosić do zapoznania się z moim rękodziełem - tworzę kolorową niemowlęcą pościel, śpiworki dla dzieci i inne praktyczne akcesoria. Ponieważ wszystkie przedmioty są wykonywane ręcznie istnieje możliwość uszycia rzeczy pod specjalne zamówienie (rozmiar, kolor itp.)
Może Was coś zaciekawi? Zapraszam na
https://www.facebook.com/pages/kumka...5408174?ref=hl

Jeśli byłybyście zainteresowane zakupem - proszę podajcie hasło 'baby boom' a otrzymacie 10% zniżkę :)
Zapraszam!
Zobacz załącznik 563730Zobacz załącznik 563731Zobacz załącznik 563732Zobacz załącznik 563733Zobacz załącznik 563734Zobacz załącznik 563735Zobacz załącznik 563736Zobacz załącznik 563737Zobacz załącznik 563738Zobacz załącznik 563739

Do góry