reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

moja dzidzia juz ma - chwalimy sie co już mamy lub co kupiliśmy

reklama
Wczoraj moja mama kupiłam maleńką czapeczke niemowlęcą, bawełnianą :-D Az sie wzruszyłam jak zobaczylam znow ciuszek na taka miniaturkowa główkę :tak: Teraz ubrania na syna mam juz w rozmiarach duzych (na 3-4 lata) wiec milo spojrzec na ubranko ktore bedzie pasowalo na mała dzidzie ;-)
Takie malenkie ubranka sa poprostu przecudowne :-D:-D az by sie juz chcialo ubrac malenstwo w takie cudenko :tak: no ale my jeszcze musimy poczekac ;-)
 
Moja mama wczoraj na zakupach wypatrzyła dziecięce skarpetki, takie maleńkie, przesłodkie. Siłą musiałam ją powstrzymywać od kupna :-D Mówi, że to źle kupować dziecku rzeczy przed narodzinami, bo przesądy, przesądy, a okazuje się, że pierwsza na zakupy by pobiegła :-D
 
ponko pierwsze skarpetki dla Macka dostalam od męża na Walentynki jeszcze długo przed tym nim zaczeliśmy starać się o dziecko :tak: To byl znak od męża ( a wtedy jeszcze narzeczonego) ze jest gotowy do roli ojca. Cieszyłam sie jak szalona i przez wiele miesiecy trzymalam te male niebieskie skarpeteczki ( nibieskie - jakby zgadal ze bedzie chłopak :-D) w szafce i spogladalam na nie wzruszajac sie i wyobrazajac jak to bedzie gdy staniemy sie rodzina :tak:


Miniaturowe ubranka sa super!
Szkoda tylko ze dziecko tak szybko wyrasta :-( Niektore kafataniki zalozylam mu doslownie 2 razy, albo od razu byly ciasnawe :confused2:
 
No niestety rosną... Moja mama mówi, że tyyyle tego nam potrzeba, a ja się zastanawiam, kiedy maluch to założy?10 par śpioszków na ile starczy? 2 miesiące? A potem znowu latać do sklepu i kupować większe?
 
Najlepiej zaczac zakupy od rozmiarow 62, bo nieraz dziecko duze sie urodzi i ten najmniejszy rozmiar 56 starczy na kilka dni. Niemowlak rosnie w takim tempnie ze faktycznie co 2-3 msc trzeba zmieniac garderobe o rozmiar.

Az majac roczek mozna mu zaklada rozm 86 i tutaj juz jest zastuj jesli chodzi o zakupowe szalenstwa. Wlasnie teraz pakuje ubania Macka w rozm 86, choc w niektorych chodzil jeszcze niedawno a ma 2 lata. Podsumowujac - dziecko w pierwszym roku zycia zmienia ubrania czesto, a po pierwszym roku juz nie tak czesto :)

Jak moge poradzic cos przyszlym mamom, to mozna zrobic tak zeby zaopatrzyc sie np w 8szt spiochow i pajacow (chyba ze ktos chce tylko spiochy, albo pajace), 8 szt bluzeczek (kaftanikow), 8 szt body, kilka sweterkow (jako ze bedzie zima), kombinezon itp to oczywiste ;) Dlaczego akurat 8 szt? Poniewaz zazwyczaj jedna para ubran np spiszki i kaftanik starczy na jeden dzien. Ja zakladalam po kapieli, a po nocy dziecka nie przebieralam chyba ze sie pobrudzil. A wiec 8 kompletow starczy na 8 dni. Pranie pewnie i tak bedziecie robic ze 2 razy w tygodniu ;)
 
ewika, super ten wózek i rzeczywiście tanii. Ładne kolory mają na tej aukcji. Chyba sama się na taki zdecyduję bo ostatnio taki 3w1 znalazłam za 1400zł a to jednak drogo. Mam nadzieję, że takie oferty będą też jak my będziemy zdecydowani, żeby kupić :)
 
reklama
Dobrze znac opinie bo sama myslalam o tym wózku :)


ponko ceny ida w dół :) W zeszyl roku w takiej cenie byl wozek z gondola i spacerowka wpinana w stelaz, a w tym roku juz jest ekstra fotelik samochodowy :D
 
Do góry