reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

moja dzidzia juz ma - chwalimy sie co już mamy lub co kupiliśmy

reklama
Ja wlasnie zamierzam czekac maksymalnie dlugo ale zeby tez nie przesadzic bo fotelik samochodowy musze miec zeby dzidzie ze szpitala przewiesc :)
 
Ha a ja się pochwalę, bo od mojej super cioci dostałam dziś buciki białe... :-p i to jest na razie jedyna rzecz, i długo pozostanie jedyna... ;-) no chyba, że mama nie wytrzyma :-D
 
Rodzina nakupuje tyle prezentow ze nam mamom juz niewiele pozostanie :p Znam to po swoim przykładzie :p Na przyklad dostalam dwa siedmiopaki bodziaków ktorych nie zdazylam wykorzystac przy Macku, a wiec druga dzidzia bedzie miala troszke nowych ciuszkow ktore nadal leza w szafie ;)
 
Niestety ja bede musiala wiekszosc pokupic sama, bo rodzina daaaleko i mimo iz bardzo by chcieli to po prostu nie bede mieli jak bo koszty wysylki sa zabojcze. Pewnie jak pierwszy raz sie pojawie w kraju z dzidzia to beda chcieli nadrobic ale poczatki bede musiala zorganizowac sama :-(
 
angie80 my mamy ten sam dylemat,chociaz moja siostra w Pl ma duzo ubranek i nie tylko to koszty wysylki sa ogromne i nie oplaca sie wysylac,wiec tez pozostajemy sami ze wszystkim,ale juz wstepnie gadalismy i na pewno zakupy beda na raty a z ubrankami to tez nie bedziemy przesadzac bo dzidzia szybko rosnie :tak: wiec ubranka o rozmiar wieksze beda najlepsze,nogawki czy rekawy mozna pozaginac a dluzej sie je wykorzysta :-):-D
 
angie80 my mamy ten sam dylemat,chociaz moja siostra w Pl ma duzo ubranek i nie tylko to koszty wysylki sa ogromne i nie oplaca sie wysylac,wiec tez pozostajemy sami ze wszystkim,ale juz wstepnie gadalismy i na pewno zakupy beda na raty a z ubrankami to tez nie bedziemy przesadzac bo dzidzia szybko rosnie :tak: wiec ubranka o rozmiar wieksze beda najlepsze,nogawki czy rekawy mozna pozaginac a dluzej sie je wykorzysta :-):-D
dokładnie , na nogawki można założyć skarpeteczki a rękawki podwinąć , ja kupowałam ciuchy jak się Kuba urodził bo wiedziałam że będzie duży i nie chciałam mieć rzeczy od razu za małych ,miałam tylko tyle co dostałam od kogoś i na początek wystarczyło ;)
 
Nie wiem jak bedzie tym razem, bo ide do innego szpitala, ale przy pierwszym porodzie to nawet nie musialam miec ubran z soba, bo w szpitalu wszystko dawali - body, bluzki, spiochy, becik, kocyk. Oczywiscie trzeba bylo to oddac przy wypisie ale nikt nie sprawdzal czy cos zabiore czy im oddam :)
Tak wiec jesli porod by zaskoczyl kogos z nienacka :p i nieprzygotowanego, to szpital mial pełne wyposarzenie :) takze kosmetyki, pieluszki, smoczki, butelki czy strzykawki do karmienia itp
 
łoł, nie spodziewałam się czegoś takiego :) Myślałam, że trzeba być przygotowaną na każdą ewentualność, a tu miła niespodzianka :-)
 
reklama
U mnie w szpitalu raczej az takich wygod nie ma :eek: z tego co slyszalam to trzeba byc wyposazonym w swoje :tak: ale tez nie jestem pewna ale na pewno dowiem sie tego od poloznej i na wycieczce po szpitalu :tak: Ale kazdy szpital,miasto inne wiec bedzie warto popytac o takie sprawy :-)
 
Do góry