reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

moja dzidzia juz ma - chwalimy sie co już mamy lub co kupiliśmy

U nas Mnikołaj przyniesie książke i kaczuszkę , którą się ciągnie za sznurek, kwaczy i jakieś tam inne odgłosy wydaje - książka z Lidla, a kaczuchę kupiłąm przypadkowo za 15 zyla jak byłam z tatą auto zawieźć do mechanika teraz niedawno.

onanana -mamy te same klocki , tylko 50 el. Polcia jak na razie mało zainteresowana ;) Niech Twój D. napisze do Mikołaja, to dostanie swoje klocki, co bę∂zie dziecku podbierał :-D

Syl - superowa farma!

JustyanZ - fajna ta skrzyneczka , po ile mają być??

Cocca - zdolny Wasz dzidziuś ! Świetne rzeczy dla małego robi i jaka fajna tradycja z tą procą - będzie Franio dzieciom opowiadać ;)

mirelko - widziałam też te książki, ja polecam też "Poczytaj mi Mamo" zamawiałam na all, gdy Pola miała może miesiąc , fajne wydanie w twardych oprawach dwa tomy. Dziadek musi posprzątać w piwnicy, bo pełno tam tych starych książeczek - świetne były!
 
reklama
Gola haha chyba mu powiem o tym liście!! hehe słuchaj co do klocków to na pewno przyjdzie czas ze Pola sie zainteresuje! To zabawka na parę lat, może sie nią bawić zarówno roczniak jak i pięciolatek:tak:
 
A 9i ja wlasnie natrafilam na sprzedawce na allegro u ktorego pomyslalam ze zakupie tablice magnetyczno-kredowa (dwustronna) dla Macka i tam tez bym mogla zamowic wlasnie klocki drewniane dla Kuby albo ta wieże gdzie sie naklada kółko na kółko tez drewniana - maciek mial plasikowa ale pogubil czesci.
I potwierdzam ze klocki i ogolnie zabawki drewniane to sa na lata :tak: Moj Maciek ma kilka takich zabawek i uwielbia do tej pory :tak: Klocki jesli kupie Kubie to wiem ze starszy sie bedzie nimi wiecej bawil :-D
 
Syl my mamy po córce całe serie tych zabawek z Fisher Little People taka stajnie tez Korni bardzo chetnie do nich zagląda zwłaszcza do tych co są z dzwiękami - mmay domek zamek farme zoo i stacje kolejowa i to sa naprawde dobre jakościowo zabawki !!!

Kupilsmy juz prezenty dla Tosi oczywiście lalkę Monster High Rachellę a dla Korniego Lego duplo Kamieniołom były ostatnio w Selgrosie w promocji a ma juz jedne duplo to do kolekcji (choc klockami bawi się Tosia mimo 8 lat na karku)on kiedyś dorośnie na razie oblega drewaniane klocki i buduje z nich wieże.

Onanana też myślę nad takimi klockami jak Wy macie !!
 
ALMA moj starszy syn tez przejmuje zabawki niemowlece ;-) bardzo chetnie sie nimi bawi albo pokazuje Kubie jak ich uzywac. Dobre to starsze rodzenstwo ;-)
 
Kurcze ,mi sie wydaje ,ze te nasze bobiki to wciaz za male na wiekszosc zabawek. Jak widac glownie starsz rodzenstwo sien imi bawi. Ja ostatnio schowalam caly zestaw zwierzatek z Little Poeple bo Oli je totalnie olewal. Olewa male autka ,chcoc tez mam fajne z Little People. No ale ile mozna ksiazeczek kupowac. totalnie nie mam pomyslu.
Z zabawek drewnianych to mam trzy z Brio ( tutaj firma bardzo popularna) i faktycznie sa trwale ,ale nie dla psa zebow . Nasz clown brio-clown-a-empiler-en-bois.png ma troche pogryzionaczapke ,ale Oli i tak uwielbia sie nim bawic. Chyba mu kupie jamnika na sznurku na gwiazdke. JAmniki to moje rodzinne psy.brio-unisex-girl-boy-dachshund-little-dog-on-wheels-perm-black-1_max.jpg
 
reklama
Do góry