reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Moja historia 😔

W ciąże można zajść już przy pominięciu 1 tabletki z opakowania, wiec nie zgodzę się z Tobą w tej kwestii. Jest to sprawa bardzo indywidualna

Tak, przy pominieciu 1 tabletki mozna zajsc w ciaze. Ale na to sklada sie wiele czynnikow. Po calkowitym odstawieniu anty organizm sam zaczyna sie regulowac.
Beta hcg jest produkowana przez zarodek już od momentu zapłodnienia . Gwałtowny wzrost tego hormonu można zaobserwować po implantacji

A implantacja wystapuje 6-12 dni po zaplodnieniu.
 
reklama
A z ciekawości możesz pokazać te testy? Beta wyklucza ciążę. I radzę trochę się douczyć w kwestii działania organizmu kobiety.
 
Od roku dodajesz wątki z negatywnymi testami, gdzie teraz wyszło że brałaś anty, nie wiem co siedzi Ci w głowie, ale ewidentnie musisz iść do psychologa, bo co chwilę twierdzisz że możesz być w ciąży widzisz drugie kreski gdzie ich nie ma, a ponadto bierzesz anty
 
A mnie jeszcze zastanawia jak mogłoby dojść do zapłodnienia skoro stosunek był jeszcze gdy brałaś tabletki. Ah.... szkoda nawet pisac cokolwiek.
 
Hej dziewczyny, mam takie pytanie. Czy mogę być na l4 z powodu choroby i przejść na l4 ciążowe i być na nim do końca ciąży, czy muszę po chorobie iść do pracy i dopiero na l4 ciążowe żeby mieć przerwę między zwolnieniami?
 
Hej dziewczyny, mam takie pytanie. Czy mogę być na l4 z powodu choroby i przejść na l4 ciążowe i być na nim do końca ciąży, czy muszę po chorobie iść do pracy i dopiero na l4 ciążowe żeby mieć przerwę między zwolnieniami?
A jaki jest powód przejścia na chorobowe?
 
reklama
Do góry