reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

moja Julka juz jest z nami :)

reklama
witajcie dziewczynki! ja z mamuś majowych 2007:-)
podglądam was co jakiś czas z zaciekawieniem, czy może któraś z was rozwdoiła się wcześniej i proszę, jest tu takowa mamusia
:-)

serdeczne gratulacje dla Ciebie Dorka, wspaniale, że masz już swoją córeczkę, a jaka ona śliczna:tak::tak::tak:

powodzenia dla was wszystkich mamusie czerwcowe, oby było szybko i jak najmniej boleśnie ;-)

ja jeszcze sobie czekam, bo moja zuzia to się chyba na stałe zaklimatyzowała u mnie i trzeba ją będzie wkrótce eksmitować :laugh2:
pozdrowionka:-)
 
Dorka gratulacje - pięknie razem wyglądacie.. aż się łezka w oku kręci ze wzruszenia na te pierwsze czerwcówkowo -majowe narodziny :happy:
Życzymy wam dużo zdrówka i szczęścia!!!!

Szopki
 
PRZEOGROMNIASTE GRATULACJE!!!!! SUPER SPRAWA DORKA-OBY MAŁA SIE DOBRZE CHOWAŁA!!
 
DORKA GRATULACJE!!!!!
Julcia jest śliczna!!!!!
ale się cieszę to znaczy że czas na nas dziewczyny
 
Dorka-serdeczne gratulacje!!!!! Ale niespodzianka, pieknie wygladacie i mamusia i Juleczka!!!!!!!!!!! Buziaki!!!!!
 
Dorka wielkie gratulacje :-D:-):-):-)
Córka śliczniutka :-):-):-):-):-)
Napisz co tam u Was jeszcze słychać:tak::tak:
 
reklama
Dorka przepiekna ta twoja Julcia!!! Gratuluje z calego serca i czekam na moja malutka:tak::-)
 
Do góry