reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Moja kochana córcia przy zabawie zjadła trochę farby...

Dołączył(a)
17 Maj 2017
Postów
2
Witam Was Drogie Mamy! Moja kochana półroczna córcia zjadła trochę farby z reklamówki jednorazowej przeznaczonej do odzieży dziecięcej. Nie wiem czy jej to może zaszkodzić?..... Nie wiem czy nie martwię się zaaa bardzo. Mój mąż podszedł do tego dość spokojnie.....
 
reklama
Nie zaszkodzi. Miałam podobnie jak Ty, dzieciak przeze mnie traumę przechodził :) styropian zjadł, biegalam po szpitalach lekarzach itd.;) ale oczywiście masz prawo się martwić, w końcu jesteś matką :)
 
Mysle ze nic złego die nie stanie o ile reklamówka cała. Jak każda matka martwisz sie o swoje dziecko. Moja córka (nie pamietam ile miesiecy miała) odgryzła i połknęła kawałek gąbki-myjki do ciała w czasie kąpieli. Myslalam, ze na zawał zejdę i tez do lekarza poleciałam na ostry dyżur. Oczywiscie nic jej nie było ale wyrzuty gryzły mnie przez kolejne dni, ze dopuściłam do takiej sytuacji chwila nieuwagi. Teraz, z czasem, juz rozsądniej podchodzę do "wybryków" córki a bywa ich naprawde duzo :-p
Obserwuj małą ale mysle ze nie masz sie czym martwic :)
 
Witam Was Drogie Mamy! Moja kochana półroczna córcia zjadła trochę farby z reklamówki jednorazowej przeznaczonej do odzieży dziecięcej. Nie wiem czy jej to może zaszkodzić?..... Nie wiem czy nie martwię się zaaa bardzo. Mój mąż podszedł do tego dość spokojnie.....
Dziękuję za wypowiedzi i podzielenie się swoimi przeżyciami. Jestem już trochę spokojniejsza i na pewno będę ostrożniejsza. Ach te dzieciaczki... pozdrawiam
 
Witam Was Drogie Mamy! Moja kochana półroczna córcia zjadła trochę farby z reklamówki jednorazowej przeznaczonej do odzieży dziecięcej. Nie wiem czy jej to może zaszkodzić?..... Nie wiem czy nie martwię się zaaa bardzo. Mój mąż podszedł do tego dość spokojnie.....
Mąż ma rację :)
 
Do góry