reklama

Moja pasja - Fotografowanie dzieci. Już wiem jak! :)

Temat na forum 'Moje hobby' rozpoczęty przez Marianna.Sz, 16 Listopad 2010.

1. Marianna.Sz

Marianna.Sz Początkująca w BB

Hello wszystkim Mamom. Założyłam nowe konto, bo mi się ktoś włamał na skrzynkę i musiałam wszystko zacząć od początku. Tu rada dla Was. Zwróćcie uwagę na swoje hasła. Ja miałam imię swojego dziecka i ktoś mi się na konto włamał.

Ale nie o tym dziś chciałam.
    Kochane, jak każda mama wykonuję seteki zdjęć mojemu dziecku i przy okazji dzieciom mojego brata (bliźniaki w tym samym wieku co mój Kuba).

Zdjęcia robiłam średnie, teraz wiem, że tragiczne. Wszystko zmieniło się, kiedy znajoma z forum podrzuciła mi linka na internetowe zajecia fotografii w Akademii Fotografii Dziecięcej.

Mam już za sobą 2 kursy on line, gdzie nauczyłam się kopozycji, rozgryzłam nareszcie mój aparat, a poza tym, co najważniejsze zaraziłam się tą wspaniałą pasją! Teraz myślę nawet nad zmianą sprzetu, by robić jeszcze lepsze zdjęcia (mam starą lustrzankę canona). Niedawno w prezencie od męża dostałam też kurs obróbki.
    Kursy online są o tyle fajne, że mogę sobie czytać przydzielane mi rozdziały nawet w pracy lub późno wieczorami kiedy moje małe szczęscie nareszcie padnie wykończone zabawą ;))

Niedawno, na moich urodzinach moje zdjęcia pochwalili nawet rodzice męża, a to już jest coś:) Mąż jest ze mnie dumny, a ja od jakiegoś już czasu zdobię ściany naszego mieszkania zdjęciami mojego autorstwa. A Kuba niedawno jak był chory i przyszła Pani doktor, to pytała kto nam takie fajne zdjęcia porobił :)

Odkryłam nową pasję, odnalazłam siebie. Mam więcej energii do życia, do zabawy z moim dzieckiem.

Szczerze polecam Wam zajęcia fotografii online w Akademii Fotografii Dziecięcej. Na początek polecam Wam kurs wprowadzenie. Ja zaczełam od poczatku i nie załuje.

Marianka z Kubusiem :)

2. PINKA25

PINKA25 mama razy DWA;-)

czesc

a mogła bys dac jakiegos linka do tej stronki???? ten kurs był platny czy darmowy bo tez chciala bym sie podszkolic ale czasu na wszystko brak.........

ciesze sie ze Tobie sie udało:tak:

3. reklama
  4. Marianna.Sz

Marianna.Sz Początkująca w BB

Oj wiem jak z tym czasem jest, ale wierz mi: wciągniesz się i przepadłaś! :) Jak dostaję rozdział to już rano siadam i czytam, że mążsię naweto kanapki do pracy nie upomina :)) Kursy są płatne, ale stosunek widzy do ceny jest taki, że grzech sobie nie pozwolić. Poza tym idą święta, więc można coś z budżetu domowego wykroić. Podaję linka: www.akademia-fotografii-dzieciecej.pl. Ja zaczęłam od kursu Wprowadzenie i nie żałuję. Wersja z instruktorem jest o tyle fajniejsza, że oceniają nadesłane prace domowe. W ogóle Akademię robią fajni ludzie, jest śmiesznie.

Ok, uciekam do zajęć, póki jest chwila spokoju.

Pozdrowienia

w razie pytań pisz, może uda mi się coś Ci podpowiedzieć :)

Marianka

5. PINKA25

PINKA25 mama razy DWA;-)

dzieki kochana za lineczka:tak::tak::tak: napewno skorzystam tym bardziej ze wczoraj dostałam prace gazecie i mam focic dla nich:tak::tak: narazie w ramach praktyki rzecz jasna ale i tak sie ciesze:-p:-p

a co do wciagania to fak nieraz jak siedze nad zdjeciami bo obrabiam to mąż juz marudzi ile mozna przy kompie siedziec a jak bym cos zjadł:-Da czas tak szybko leci ze ja nawet czasmi obiadu zapomne ugotowac haahahahh

6. ala_83

ala_83 Zaciekawiona BB

Aaaa ja też właśnie mam zamiar zapisać się na te warsztaty do Akademii Fotografii Dziecięcej. Znalazłam w necie informacje o tym, że robią też warsztaty stacjonarne z fotografii w różnych miastach w Polsce. Na stronie mają taki filmik o warsztatach Skoro Marianna mówisz, że warto może się skuszę tylko nie wiem czy na te stacjonarne czy na te internetowe...

7. Angy84

Angy84 Zaangażowana w BB

ja też tą stronkę niedawno przeglądałam, ale nie znałam niczyjej opinii i chyba zdecyduje się na te internetowe :)

8. Monik30

Monik30 Zaciekawiona BB

Marianna, mam malutkie pytanko, jeśli możesz mi pomóc :) Czy konieczny jest aparat lustrzanka cyfrowa, abym mogła robić śliczne zdjęcia mojego Maluszka? Bo w tym sklepie, do którego odsyłam, ceny są po postu przerażające! Ja mam aparat kompaktowy, ale taki podstawowy, który wszystko nastawia za mnie. Czy taki aparat cyfrowy wystarczy, żeby się zapisać na kurs, czy muszę jednak mieć lustrzankę?

Poleć forum