reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Moja pierwsza ciąża

reklama

urs

Fanka BB :)
Czesc Dziewczyny,

U mnie tez pierwsza ciaza. Bardzo wyczekana, bo u mnie juz 33 lata na karku, ale wczesniej niestety rzadzila moim zyciem kariera ;)

Wedlug OM dzis 7t2d. Wedlug moich wyliczen jakies 3 dni mniej. Jutro ide na pierwsze USG i juz powoli odchodze od zmyslow czy wszystko jest tam OK. Czekam na kropka z niecierpliwoscia

Adell1994

Czesc Dziewczyny,

U mnie tez pierwsza ciaza. Bardzo wyczekana, bo u mnie juz 33 lata na karku, ale wczesniej niestety rzadzila moim zyciem kariera ;)

Wedlug OM dzis 7t2d. Wedlug moich wyliczen jakies 3 dni mniej. Jutro ide na pierwsze USG i juz powoli odchodze od zmyslow czy wszystko jest tam OK. Czekam na kropka z niecierpliwoscia
Cześć :)
O to jutro wyjątkowy dzień , trzymam kciuki żeby wszystko było w porządku .
Jak 7 tydzień to jest szansa, że będzie już widać serduszko :) .
Daj znać jakie odczucia po wizycie :)

urs

Cześć :)
O to jutro wyjątkowy dzień , trzymam kciuki żeby wszystko było w porządku .
Jak 7 tydzień to jest szansa, że będzie już widać serduszko :) .
Daj znać jakie odczucia po wizycie :)

Hej,

Jestem juz po wizycie. Ciaza mlodsza niz wedlug OM i moich wyliczen i to w dodatku o caly tydzien (wczoraj byl 6t3d), ale widac bylo juz wszystko :)

Jest piekny 6mm zarodek, bije tez juz serduszko (121)!

Jestem dobrych mysli, ale stres jest i co chwile zastanawiam sie czy nic zlego sie nie dzieje - trudno mi z tym walczyc, bo bardzo zalezy mi zeby wszystko bylo ok

Czy tylko ja tak panikuje czy wy tez macie gorsze chwile?

sandralevv93

Hej,

Jestem juz po wizycie. Ciaza mlodsza niz wedlug OM i moich wyliczen i to w dodatku o caly tydzien (wczoraj byl 6t3d), ale widac bylo juz wszystko :)

Jest piekny 6mm zarodek, bije tez juz serduszko (121)!

Jestem dobrych mysli, ale stres jest i co chwile zastanawiam sie czy nic zlego sie nie dzieje - trudno mi z tym walczyc, bo bardzo zalezy mi zeby wszystko bylo ok

Czy tylko ja tak panikuje czy wy tez macie gorsze chwile?
Ja chyba teraz mam ta gorsza chwile ale panikuje czy dam rade

reklama
Do góry