reklama

Moja pierwsza ciąża

Adell1994

Fanka BB :)
Rozwiązania
1
Wlasnie widze - u mnie tylko mnoza sie stresy i nerwy, choca staram sie byc dobrej mysli :)

Dziewczyny, a myslicie tez czesto czy sobie dacie rade? Dla mnie samo rozroznianie dzieciecych ciuszkow jest koszmarem, nigdy nie mialam kontaktu z maluchami i jakos ciezko mi to wszystko przyswajac, a co dopiero kiedy pomysle o myciu, ubieraniu, czy zmienianiu pieluch
Mnie też to chwilami przeraża także to chyba normalne. Zastanawiam się jak dam radę wykąpać małego, czy będę potrafiła to nakarmić piersią albo jak założę mu body przez głowę.
A w którym jesteś tygodniu?

reklama

urs

Rozwiązania
0
Mnie też to chwilami przeraża także to chyba normalne. Zastanawiam się jak dam radę wykąpać małego, czy będę potrafiła to nakarmić piersią albo jak założę mu body przez głowę.
A w którym jesteś tygodniu?
Ja jestem dopiero na poczatku podrozy - 11 tydzien, czasu na przygotowanie wydaje sie byc duzo, ale czuje ze jest tyle spraw o ktorych nie mam pojecia, ze trzeba juz sie wszystkiemu powoli przygladac :)

Adell1994

Rozwiązania
1
Ja jestem dopiero na poczatku podrozy - 11 tydzien, czasu na przygotowanie wydaje sie byc duzo, ale czuje ze jest tyle spraw o ktorych nie mam pojecia, ze trzeba juz sie wszystkiemu powoli przygladac :)
Oj trzeba, czas mija tak szybko :) ja też niedawno byłam na początku i myślałam że jeszcze tyle czasu, a teraz 21t2d :) I nagle się okazuje że jeszcze tylko 4 miesiące ;)

sandralevv93

Rozwiązania
0
Wlasnie widze - u mnie tylko mnoza sie stresy i nerwy, choca staram sie byc dobrej mysli :)

Dziewczyny, a myslicie tez czesto czy sobie dacie rade? Dla mnie samo rozroznianie dzieciecych ciuszkow jest koszmarem, nigdy nie mialam kontaktu z maluchami i jakos ciezko mi to wszystko przyswajac, a co dopiero kiedy pomysle o myciu, ubieraniu, czy zmienianiu pieluch
No tez tak mam, jeszcze nie ogarniam tych nazw nawet

venus27

Rozwiązania
0
Dziewczyny tak przypadkiem podczytalam o czym piszecie i wiekszosc kobiet ma takie dylematy co Wy :) chciałam Wam napisac ze jak urodzicie to wiekszosc przychodzi z automatu. Jesli chodzi o sprawy zdrowotne maluszka to wybierzcie sobie dostepną i chetną do pomocy polozną :) Trochę literatury tez nie zaszkodzi ;) powodzenia :)

Stokrotenka23

Rozwiązania
0
Hej !
Ja dołączę, choć nie chce zapeszac z pierwsza ciąża.

Jestesmy w 12+1 czyli w 13 tygodniu.
Termin om 2 marca 2019
Termin wg usg potwierdzony badaniem prenatalnym 15 marca 2019

Zabieram się za lekturę wątku, mam nadzieję ze będzie Nam raźniej

Cukszyk..mama

Aktywna w BB
Rozwiązania
0
Hej dziewczyny to również jet moja pierwsza ciąża. Długo czekałam aż wkoncu zobacze dwie kreski :). Jestem Zarazem szczęśliwa i zdenerwowana czy wszystkiemu podałam i czy będę wiedzieć co mam robić :) obecnie jestem w 13 tygodniu.

reklama

Ananwisn

Aktywna w BB
Rozwiązania
0
Dziewczyny sama obecnie jestem w pierwszej ciązy. I zastanawiam się nad badanianiami prenatalnymi. Czy przed 30stką jest sens robić?

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Zbudujmy coś razem. Konkurs z Alexandrem

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/05/2019

Test

Przetestuj kołdrę obciążeniową Senso-Rex™

Zgłoszenia przyjmujemy do 26/05/2019

Konkurs

Sport&Fun. Konkurs z Alexandrem

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/05/2019