reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Moja pierwsza ciąża

reklama
Czesc Dziewczyny,

U mnie tez pierwsza ciaza. Bardzo wyczekana, bo u mnie juz 33 lata na karku, ale wczesniej niestety rzadzila moim zyciem kariera ;)

Wedlug OM dzis 7t2d. Wedlug moich wyliczen jakies 3 dni mniej. Jutro ide na pierwsze USG i juz powoli odchodze od zmyslow czy wszystko jest tam OK. Czekam na kropka z niecierpliwoscia [emoji4]
 
Czesc Dziewczyny,

U mnie tez pierwsza ciaza. Bardzo wyczekana, bo u mnie juz 33 lata na karku, ale wczesniej niestety rzadzila moim zyciem kariera ;)

Wedlug OM dzis 7t2d. Wedlug moich wyliczen jakies 3 dni mniej. Jutro ide na pierwsze USG i juz powoli odchodze od zmyslow czy wszystko jest tam OK. Czekam na kropka z niecierpliwoscia [emoji4]
Cześć :)
O to jutro wyjątkowy dzień , trzymam kciuki żeby wszystko było w porządku .
Jak 7 tydzień to jest szansa, że będzie już widać serduszko :) .
Daj znać jakie odczucia po wizycie :)
 
Hej dziewczyny. U mnie tez pierwsza ciążą. Wyczekiwana bo starania byly prawie rok ale teraz strach jest. Mam 25lat[emoji4]
15tc [emoji173]
 
Cześć :)
O to jutro wyjątkowy dzień , trzymam kciuki żeby wszystko było w porządku .
Jak 7 tydzień to jest szansa, że będzie już widać serduszko :) .
Daj znać jakie odczucia po wizycie :)

Hej,

Jestem juz po wizycie. Ciaza mlodsza niz wedlug OM i moich wyliczen i to w dodatku o caly tydzien (wczoraj byl 6t3d), ale widac bylo juz wszystko :)

Jest piekny 6mm zarodek, bije tez juz serduszko (121)! [emoji173]️

Jestem dobrych mysli, ale stres jest i co chwile zastanawiam sie czy nic zlego sie nie dzieje - trudno mi z tym walczyc, bo bardzo zalezy mi zeby wszystko bylo ok [emoji849]

Czy tylko ja tak panikuje czy wy tez macie gorsze chwile?
 
Hej,

Jestem juz po wizycie. Ciaza mlodsza niz wedlug OM i moich wyliczen i to w dodatku o caly tydzien (wczoraj byl 6t3d), ale widac bylo juz wszystko :)

Jest piekny 6mm zarodek, bije tez juz serduszko (121)! [emoji173]️

Jestem dobrych mysli, ale stres jest i co chwile zastanawiam sie czy nic zlego sie nie dzieje - trudno mi z tym walczyc, bo bardzo zalezy mi zeby wszystko bylo ok [emoji849]

Czy tylko ja tak panikuje czy wy tez macie gorsze chwile?
Ja chyba teraz mam ta gorsza chwile ale panikuje czy dam rade [emoji43]
 
reklama
Do góry