reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Moja pierwsza ciąża

Hej,

Jestem juz po wizycie. Ciaza mlodsza niz wedlug OM i moich wyliczen i to w dodatku o caly tydzien (wczoraj byl 6t3d), ale widac bylo juz wszystko :)

Jest piekny 6mm zarodek, bije tez juz serduszko (121)! [emoji173]️

Jestem dobrych mysli, ale stres jest i co chwile zastanawiam sie czy nic zlego sie nie dzieje - trudno mi z tym walczyc, bo bardzo zalezy mi zeby wszystko bylo ok [emoji849]

Czy tylko ja tak panikuje czy wy tez macie gorsze chwile?
Gratulacje , wspaniała wiadomość :)
Ja też tak mam, że ciągle myślę czy aby na pewno wszystko tam z małym w porządku . Do gina chodzę co 3 tyg i jak już minie trochę od wizyty to ciągle się martwię czy nic mu się tam nie stało przez ten czas i w ogóle . To chyba normalne obawy o maleństwo ;)
 
reklama
Ja tez mam termin z usg bo owu dopiero w 28dc mialam [emoji846]
U mnie przez te nieregularne cykle nawet nie wiem kiedy mogłam mieć dokładnie owulację . Tym bardziej, że mam stwierdzone pcos i tak mnie straszył lekarz że będzie mi ciężko zajść w ciążę bez stymulacji więc po prostu odstawiłam antykoncepcję z myślą że ,, nie no na pewno się nie uda tak szybko " i szczerze to wszystkie już ciążowe objawy przypisywałam zbliżającej się miesiące .
 
U mnie przez te nieregularne cykle nawet nie wiem kiedy mogłam mieć dokładnie owulację . Tym bardziej, że mam stwierdzone pcos i tak mnie straszył lekarz że będzie mi ciężko zajść w ciążę bez stymulacji więc po prostu odstawiłam antykoncepcję z myślą że ,, nie no na pewno się nie uda tak szybko " i szczerze to wszystkie już ciążowe objawy przypisywałam zbliżającej się miesiące .
Tez mam pcos. A wiedzialam kiedy mialam owu bo akurat miałam wizyte u gina i mowil ze piekny pęcherzyk. Cykl akurat byl bez stymulacji ale prawie rok po odstawieniu anty
 
Tez mam pcos. A wiedzialam kiedy mialam owu bo akurat miałam wizyte u gina i mowil ze piekny pęcherzyk. Cykl akurat byl bez stymulacji ale prawie rok po odstawieniu anty
To ja już ze 3 lata temu miałam ponad rok starań które nic nie przyniosły i miałam monitorowane cykle następnie stymulacja i też nic , później mój były stwierdził że skoro nie mogę dać mu dziecka to ,, nie jestem pełnowartościową kobieta " . I teraz z nowym partnerem postanowiliśmy się postarać i udało się w pierwszym cyklu po postawieniu anty bez monitoringu bez stymulacji :)
 
To ja już ze 3 lata temu miałam ponad rok starań które nic nie przyniosły i miałam monitorowane cykle następnie stymulacja i też nic , później mój były stwierdził że skoro nie mogę dać mu dziecka to ,, nie jestem pełnowartościową kobieta " . I teraz z nowym partnerem postanowiliśmy się postarać i udało się w pierwszym cyklu po postawieniu anty bez monitoringu bez stymulacji :)
Moze byl "niepelnowartosciowy", ehh co za tekst w ogole [emoji58] dobrze ze to juz były
 
Jakos dobrze znosze ciaze, nic w sumie mi nie jest. Od czasu do czasu bol glowy i tyle [emoji4] a Ty?
Ja tak samo :) czasem coś tam zaboli albo zakłuje ale gin mówi że to normalne bo macica rośnie i się rozciąga . Także póki co bardzo dobrze się czuje tylko budzę się przynajmniej 2 razy w nocy do toalety . Wiadomo nie jest to jakieś bardzo męczące ale gorzej jak już wrócę i nie mogę zasnąć i tak czasem nie śpię pół nocy
 
Ja tak samo :) czasem coś tam zaboli albo zakłuje ale gin mówi że to normalne bo macica rośnie i się rozciąga . Także póki co bardzo dobrze się czuje tylko budzę się przynajmniej 2 razy w nocy do toalety . Wiadomo nie jest to jakieś bardzo męczące ale gorzej jak już wrócę i nie mogę zasnąć i tak czasem nie śpię pół nocy
Ooo zapomnialam o tym czestym sikaniu. Jego mam dosc [emoji3][emoji23]
 
reklama
Do góry