reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Moja pierwsza ciąża

Wlasnie widze - u mnie tylko mnoza sie stresy i nerwy, choca staram sie byc dobrej mysli :)

Dziewczyny, a myslicie tez czesto czy sobie dacie rade? Dla mnie samo rozroznianie dzieciecych ciuszkow jest koszmarem, nigdy nie mialam kontaktu z maluchami i jakos ciezko mi to wszystko przyswajac, a co dopiero kiedy pomysle o myciu, ubieraniu, czy zmienianiu pieluch [emoji23]
Mnie też to chwilami przeraża także to chyba normalne. Zastanawiam się jak dam radę wykąpać małego, czy będę potrafiła to nakarmić piersią albo jak założę mu body przez głowę.
A w którym jesteś tygodniu?
 
reklama
Mnie też to chwilami przeraża także to chyba normalne. Zastanawiam się jak dam radę wykąpać małego, czy będę potrafiła to nakarmić piersią albo jak założę mu body przez głowę.
A w którym jesteś tygodniu?

Ja jestem dopiero na poczatku podrozy - 11 tydzien, czasu na przygotowanie wydaje sie byc duzo, ale czuje ze jest tyle spraw o ktorych nie mam pojecia, ze trzeba juz sie wszystkiemu powoli przygladac :)
 
Ja jestem dopiero na poczatku podrozy - 11 tydzien, czasu na przygotowanie wydaje sie byc duzo, ale czuje ze jest tyle spraw o ktorych nie mam pojecia, ze trzeba juz sie wszystkiemu powoli przygladac :)
Oj trzeba, czas mija tak szybko :) ja też niedawno byłam na początku i myślałam że jeszcze tyle czasu, a teraz 21t2d :) I nagle się okazuje że jeszcze tylko 4 miesiące ;)
 
Wlasnie widze - u mnie tylko mnoza sie stresy i nerwy, choca staram sie byc dobrej mysli :)

Dziewczyny, a myslicie tez czesto czy sobie dacie rade? Dla mnie samo rozroznianie dzieciecych ciuszkow jest koszmarem, nigdy nie mialam kontaktu z maluchami i jakos ciezko mi to wszystko przyswajac, a co dopiero kiedy pomysle o myciu, ubieraniu, czy zmienianiu pieluch [emoji23]
No tez tak mam, jeszcze nie ogarniam tych nazw nawet [emoji23][emoji23]
 
Dziewczyny tak przypadkiem podczytalam o czym piszecie i wiekszosc kobiet ma takie dylematy co Wy :) chciałam Wam napisac ze jak urodzicie to wiekszosc przychodzi z automatu. Jesli chodzi o sprawy zdrowotne maluszka to wybierzcie sobie dostepną i chetną do pomocy polozną :) Trochę literatury tez nie zaszkodzi ;) powodzenia :)
 
Hej !
Ja dołączę, choć nie chce zapeszac z pierwsza ciąża.

Jestesmy w 12+1 czyli w 13 tygodniu.
Termin om 2 marca 2019
Termin wg usg potwierdzony badaniem prenatalnym 15 marca 2019

Zabieram się za lekturę wątku, mam nadzieję ze będzie Nam raźniej [emoji16]
 
reklama
Hej dziewczyny to również jet moja pierwsza ciąża. Długo czekałam aż wkoncu zobacze dwie kreski :). Jestem Zarazem szczęśliwa i zdenerwowana czy wszystkiemu podałam i czy będę wiedzieć co mam robić :) obecnie jestem w 13 tygodniu.
 
reklama
Do góry