reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Moja przygoda z KRAAMZORG

Ja też mam męża na wage złota:tak: w dzieciach też nie jestem "zielona" ale jednak milo jak ktoś cię odciąży!!!Nie każdy widać lubi jeśli za niego coś się robi.

No wlasnie Aniu o tym pisze. Maz mnie odciazy :)

YOKASTA nie ma co twardziela zgrywac. Jak pomoc potrzebna to potrzebna.
 
reklama
Ja wolałam żeby i mąż odpoczął i ja.Skoro ktoś może za darmo porobić dużo rzeczy to czemu nie korzystać....:-)...a jak mąż ma wziąć tydzień urlopu to wolę razem spędzić czas na przedłużonym weekendzie....
 
oo a ja nawet nie wiedziałam że mamy nowy wątek ;)

ja też bede korzystała z kraamzorg i napewno coś napisze na ten temat. narazie wiem tyle ze przysługuje mi 48 godz. a jak je rozplanuje to juz ode mnie zalezy :)
 
ANIU no u mnie to nie takie za darmo ;)
4€ za godz plus parking :D
A maz obecnie nie pracuje,wiec sie nie przemeczy ;)
Zreszta teraz z wielu rzeczy tez mnie wyrecza bo do niedawna mialam nakaz lezenia :)
 
Sek w tym ze dla mnie to zadna pomoc byla bo co z tego ze ona pranie nastawila ja mosialm rozwiesic,a poscieli to mi zmieniac co dzien nie trzeba .kuchnie mi pozalewala i recznikami podloge wycierala.Co z tego ze podloge myla w lazience jak wode ze scierka w wiadrze zostawila mi do uprzatniecia .Kawke co chwile pila i kubki mi do mycia zostaly ,a zmywarki nie mialam.No dzieki za taka pomoc.Powiedzialm co mysle poloznej i chyba jej cos powiedziala bo ostatniego dnia juz kubki myla.Powiecie ze ja pania domu jestem i ze powinnam ja ustawiac no sorry ja chce sei komfortowo czuc a nia stresowacj jakas kobita i ja ustawiac.Mialam co innego do roboty i mialam sie na kim skupiac a nie jeszcze se nia glowe zawracac.
 
ANIU no u mnie to nie takie za darmo ;)
4€ za godz plus parking :D
A maz obecnie nie pracuje,wiec sie nie przemeczy ;)
Zreszta teraz z wielu rzeczy tez mnie wyrecza bo do niedawna mialam nakaz lezenia :)

A to inna sytuacja:tak:.... jeszcze za parking każą płacić:szok:? Moja nie pamiętam czym przyjeżdżała:confused:...ale jak za parkowanie miałabym jeszcze płacić-bo ubezpieczenie tego by nie pokryło- to za samo parkowanie trochę by się uzbierało....:tak:(3e za godzinę).

Oczywiście wszystko zależy na jaką babkę się trafi, do mnie po południu przyszła taka, że już miałam dzwonić o zmianę ale uprzedziłą mnie babka mówiąc że jutro do mnie przyjdzie inna i ta była super(babka około 50-tki)
 
U krijgt 100% van de wettelijke
eigen bijdrage

czy ktoś wie co to oznacza?? że pokrywaja w 100% koszty kraamzorg i juz nic nie bede musiała dopłacac???
 
Ja z kraamzorg bylam zadowolona :tak: Mimo ze siostra byla z nami to sie babka przydala:tak:Mysle ze nie dezynfekowalabym sama prysznica i wc (no to juz szybciej) co dzien :sorry::eek:A tak mialam czysto i swierzo ,a to wazne w czasie pologu:tak: pomagala mi pierwsze razy kapac malego ,nie mialam z tym do czynienia wczesniej .A pzrede wszystkim kontrolowala mnie i dzidzie:tak:teraz bede miec podobno te sama babke wiec spoks:tak: Babbka z ktora podpisywalam umowe powiedziala mi ze jak ubezp nie pokryje to ja place 4 e /h:tak:
 
reklama
Moja kraamzorg byla super! Byla u mnie przez 8 dni po 8 godzin, i bylam z niej bardzo zadowolona!!!!
Sprzatala mi, gotowala, zajmowala sie Naomi jak spalam no i zaiskrzylo miedzy nia a jednym pracownikiem ktory u mnie dom remontowal :-D dodam, ze ona holenderka a on polak :-D mimo, ze zakonczyla u mnie swoja prace juz dawno, to juz byla u mnie 2 razy na kawie, tak sie zzylysmy :-) mysle, ze to poczatek jakiegos kolezenstwa, bardzo fajna dziewczyna i sie polubilysmy :tak:
 
Do góry