reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Moja wina;(

reklama
Własnie nie odziedziczylas, ja tez sie boje ze moje dziecko nie odziedziczy mojej grupy krwi, zaczynam panikowac, bo poprostu wiem co zrobilam i to nie daje mi spokoju Ja mam grupe B, moj maz tez, ale nie wiem jakas grupe krwi ma ten drugi, a nie mam z nim kontaktu i nie chce juz miec, nie chce zeby wiedzial ze mam jakies watpliwosci. Na [poczatku bylam pewna ze to dziecko mojego meza, a teraz coraz czesciej sni mi sie ten drugi, i wlasnie przez to mam coraz wiecej watpliwosci
:-D:-D
Jejku kobieto.Nie odziedzyczyłam ale jestem córką mojej matki.
Twoje dziecko nie musi odziedzyczyć waszych grup a być waszym dzieckiem !!
Tylko i wylącznie badania DNA wykryją czyje to jest dziecko.
Zaczynasz sobie wkręcać.I już niedługo uwierzysz w to co sobie wkręciłaś.
Nie przekanamy Cię ani my ani nikt inny.
Bo nie dajesz się przekonać.
Tyle ;-)
 
Majaa nie nakręcaj się. Skoro masz pewność, że się zabezpieczyłaś to nie ma problemu. A te sny to nie proroctwo tylko przejaw Twojego strachu. Nie dziwne, że ciągle Ci się śni ta sytuacja skoro non stop o niej myślisz. Pewnie przed zaśnięciem też.
Na zdrowy rozsądek weź to. Zabezpieczyłaś się i to się i to jest podstawa, żeby nie mieć wątpliwości, a nie sny.
 
majaa Kobietko Ty Sie Nie Zamartwiaj Tylko Ciesz Sie Tym Miesiącem Miodowym O Dzidziusiu Nie Wspomne. Jak Bedziesz Się Zamartwiała To Po Pierwsze Twój Mąż Może Zacząć Coś Podejrzewać (czego Oczywiście Ci Nie życze) A Po Drugie Smutki Też Dobrze Nie Wpływają Na Ciąże . Posłuchaj Dziewczyn Ja Tez Się Z Nimi Zgadzam. A Poza Tym Ja Mam 3 Letnią Córcie I Do Tej Pory Nie Wiemy Jaka Jest Jej Grupa Krwi, Więc Tym Też Sie Nie Martw. Pozdrawiam
 
Witaj! Zgadzam sie z anineczka! Ja jestem corka moic rozicow a nie odziedziczylam po nich grup krwi, moja mama ma AB, moj tata 0 a ja A. Tylko badania genetyczne moga to potwierdzic. Ja tez uwazam ze za duzo o tym myslisz, poza tym skoro sie zabezpieczylas to ojcem jest twoj maz i prawie na 99 proc. tak jest. Tak wiec zapomnij o tej sprawie z kochankiem i pomysl o dziecku i mezu. Macie druga szanse na szczescia i wykorzystaj ja. Uwazasz ze zrobilas zle to ok., kazdy popelnia bledy, wasz zwiazek przechodzil kryzys, ty tez nie wiesz czy twoj maz nie mial stosunkow seksualnych z tamta kobieta, to ze tak ci powiedzial to pewnie dlatego, ze nie chcial cie skrzywdzic.Nie rozstrzasaj juz tego w swojej glowie, bo jeszcze dziecku niechcacy zaszkodzisz (nerwy, strach itp) to nie ma sensu. :tak:
 
reklama
:tak:fifi trixibell pewnie masz racje, ja sie na tych grupach nie znam. Wlasciwie jak znajde chwile to poszukam czegos i poczytam.Pozdrawiam:tak:
 
Do góry