reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Moje 2 kreski.Totalnie nie planowane i totalne zaskoczenie.

Dołączył(a)
6 Sierpień 2022
Postów
8
Moje dwie kreski.Nadal nie mogę w to uwierzyć.Nie planowałam ciąży.Jeżeli ktoś się zastanawia to stosunek około 4 dni przed owulacją jest jak najbardziej możliwy,aby zajść w ciążę.Zle wszystko wyliczałam.6 dni okres na 7 plamienia,a ciąża z 8 DC.Obstawialam że cykl będzie 28dniowy,ale się przeliczyłam.Trzymam kciuki za wszystkie osoby które pragną zajść w ciążę.Pierwszy test robiony w sobotę rano w 28 dniu cylku.Prosze podpowiedzcie kiedy zgłosić się do lekarza? planuje 17 sierpnia,ale nie wiem czy nie będzie za wcześnie.W czerwcu miałam robione USG wyszedł mi jakiś malutki mięśniak i wtedy w 8 DC miałam bardzo cienkie endometrium napisane było 0,16cm.Nie wiem czy mam się martwić czy poprostu będzie wszystko ok.Zobacz załącznik 1659790110293.jpg
 
reklama
Do lekarza najlepiej wybrac sie 6-7 tydzien ciazy liczac od ostatniego dnia miesiaczki. Wtedy juz pewnie bedzie widac zarodek i serduszko. Wczesniej nie ma co latac, bo moze byc za szybko i sie czlowiek nadenerwuje. W miedzyczasie mozesz wykonac dwa badabia beta hcg z krwi w odstepie 48h i sprawdzic w kalkulatorze w internecie czy przyrost jest w normie. Wszystkiego dobrego 😊
 
Do góry