reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Moje dziecko boi się spac

asiakkk94

Fanka BB :)
Dołączył(a)
5 Grudzień 2017
Postów
420
Witajcie, od jakiegoś czasu moja pięciomiesięczna córka boi się usnąć . Mimo że jest śpiąca kiedy próbuję ją uśpić zaczyna strasznie płakać i robi wszystko żeby nie usnac. Czym to może być spowodowane? Może coś źle robię . Już nie wiem sama
 
reklama
Rozwiązanie
Ja myślę że to skok ,albo jest za bardzo zmęczona, tu raczej nie chodzi o strach , nasza tez to przechodziła minęło, z czasem ale trochę się umeczylismy tym.plqczem za każdym.razem przy usypianiu
Macie zachowaną higienę snu? Wieczorną rutynę? Dziecko może płakać bo jest zbyt zmęczone i paradoksalnie wtedy zasypia mu się dużo trudniej, albo to jeszcze nie jest ten moment, bo tarcie oczu i ziewanie to dopiero wstęp i co prawda są to oznaki senności, czy znużenia, ale nie zawsze prowadzą one prostą drogą w sen.
 
Macie zachowaną higienę snu? Wieczorną rutynę? Dziecko może płakać bo jest zbyt zmęczone i paradoksalnie wtedy zasypia mu się dużo trudniej, albo to jeszcze nie jest ten moment, bo tarcie oczu i ziewanie to dopiero wstęp i co prawda są to oznaki senności, czy znużenia, ale nie zawsze prowadzą one prostą drogą w sen.
Od urodzenia staram się ją usypiać w takich samych warunkach , o jednej porze . A od jakiś 2 tygodni są z tym problemy
 
Od urodzenia staram się ją usypiać w takich samych warunkach , o jednej porze . A od jakiś 2 tygodni są z tym problemy
A to może być też regres snu albo skok, wtedy dzieci są dość marudne i mają problemy z zasypianiem. Moje dziecko ma od dawna wieczorną rutynę a kiedy próbuję go lulać w złym momencie to się złości. Czasami zasypia po 20, a czasami głuży sobie i piszczy do 22.
 
reklama
A to może być też regres snu albo skok, wtedy dzieci są dość marudne i mają problemy z zasypianiem. Moje dziecko ma od dawna wieczorną rutynę a kiedy próbuję go lulać w złym momencie to się złości. Czasami zasypia po 20, a czasami głuży sobie i piszczy do 22.
Jestem straszna panikara w stosunku do niej i wszystko co mnie niepokoi zaraz analizuje 🤦
 
reklama
Do góry