reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Moje dziecko już potrafi....

Ach! Ile juz już czasu sie nie logowałam.... My mamy nocnikowe sukcesy. Zaczeło się pod koniec lipca. Pewnego dnia Adrian nagle usiadł na nocniczek. Wczesniej ćwiczyliśmy ale bez rezultatu. Sikał gdzie popadnie. Obecnie już ładnie woła, robi siku na sedesie lub nocniku, kupkę takze. Pampersa zakładamy do snu i gdy gdzieś jedziemy, wychodzimy. Pora coraz chłodniejsza wiec lepiej zeby nie zsikał sie teraz na dworzu. He he a myślałam ze do wiosny sie zejdzie z odzwyczajaniem :-):tak:
 
reklama
Dorianek od jakiegoś czasu mówi na siebie Dodi i wszystko chce robić sam :)
Zna juz prawie wszystkie litery z alfabetu i te łatwiejsze potrafi wypowiadać i nawet czytać proste wyrazy z nich ułożone typu , mama , tata, kupa, baba, Dodi, biba, bobo, itp
Mowi tez krótkie zdania, tata daj, o nie! , mama kupa itp, Ma tez swoje własne określenia:
ciocia- tota, kakao- kako , banan- babam itp
I wieloma innym rzeczami totalnie mnie co chwilkę zaskakuje ,
albo rozśmiesza bo np. na papużki o imionach Paput i Pikuś mówi Papa i Pipa :-D
pozdrawiam
 
Do góry